“Hotel Paradise”: Byli uczestnicy potwierdzili, że są parą. Internauci w szoku!

1 grudnia 2023
Przez: : W.M.

O tym, że Roch i Luiza są razem, internauci podejrzewali od pewnego czasu. Byli uczestnicy reality-show Hotel Paradise w końcu potwierdzili, że faktycznie są parą. Pod postem zakochanych pojawiło się wiele komentarzy. Część internautów jest w szoku.

7 edycja Hotel Paradise, której emisja zakończyła się kilka tygodni temu, wzbudziła wiele kontrowersji. Nie da się ukryć, że jedną z najbardziej barwnych postaci reality-show był Roch Krzyżański. Uczestnik dotarł do finału programu z Justyną, ale decyzją pozostałych mieszkańców rajskiego hotelu zwycięzcami 7 edycji Hotel Paradise zostali Kori i Jacek.

Mimo iż od zakończenia emisji Hotel Paradise minęło już trochę czasu, fani, którzy oglądali reality-show, wciąż interesują się losem uczestników. Gdy po finale okazało się, że pary, które powstały w programie nie są razem, wiele fanów reality-show było wyraźnie zawiedzionych. Mimo iż niektórzy liczyli, że przetrwają związki finalistów, szybko okazało się, że uczestnicy postanowili układać swoje życie z dala od siebie.

Niedawno Roch pokazał na swoim profilu zdjęcią z tajemniczą kobietą i przyznał, że jego serce jest już zajęte. Czujni internauci szybko wywęszyli, że jego wybranką najprawdopodobniej jest Luiza Benzouaoua, która tak jak Roch brała udział w Hotel Paradise, ale była uczestniczka 3 edycji, a także specjalnego wydania Hotel Paradise. All Stars.

Zobacz także: „Hotel Paradise”: Roch spotyka się z uczestniczką innej edycji?! Pokazał zdjęcie!

Luiza i Roch z Hotel Paradise są razem

Nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie, że faktycznie internauci mieli rację.

W piątek na profilu Luizy pojawił się post, w którym potwierdziła przypuszczenia internautów. Była uczestniczka Hotel Paradise pierwszy raz pokazała się w towarzystwie Rocha, potwierdzając związek.


“Souls don’t meet by accident 🤍 ps. fajny ten mój urodzinowy prezent”
– napisała Luiza

Pod postem Luizy momentalnie pojawiło się sporo komentarzy. Część osób nie ukrywała, że jest miło zaskoczona takim obrotem spraw.

A wy spodziewaliście się, że Luizę i Rocha połączy uczucie?

Roch i Luiza są razem, fot Instagram Rocha Krzyżańskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej