“Hotel Paradise 5”: Jedna z pierwszych stylizacji Klaudii El Dursi! Znamy marki i ceny

16 stycznia 2022
Przez: : J.J

Klaudia El Dursi coraz chętniej prezentuj nam fragmenty z nagrywania piątej edycji programu Hotel Paradise. Jak zwykle, i w tej edycji nie może zabraknąć wspaniałych stylizacji gospodyni. Zobaczcie jej pierwszą stylówkę, którą w całości możecie zakupić w formie on-line!

Stylizacje El Dursi z Hotelu Paradise

Każdy, kto oglądał choć jedną z edycji programu Hotel Paradise doskonale wie, że Klaudia El Dursi należy do grona kobiet, które uwielbiają modę. W programie widzowie co odcinek są świadkami jej wspaniałych stylizacji.

Klaudia uwielbia wszelkiego rodzaju sukienki o długości mini, midi, maxi oraz kombinezony, sety i inne ciekawe kreacje, które wpadają w oko niejednemu z widzów. Przed nami piąta edycja uwielbianego reality-show, a Klaudia już pochwaliła się pierwszymi stylówkami, które będziemy mogli niebawem oglądać na szklanych ekranach.

Zobacz także: Finałowe kreacje El Dursi. Która najlepsza?

Jedna z pierwszych stylizacji

Jedną z pierwszych stylizacji, Klaudia pochwaliła się na swoim Instagramie. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy modele i ceny. Jak się okazuje, całą stylówkę Klaudii dostaniecie w sprzedaży on-line. Wystarczy na prawdę niewiele, by mieć ją w swoim posiadaniu.

Klaudia El Dursi
Beżowy set marki More and More Klaudii El Dursi z Hotelu Paradise 5

Beżowy set Klaudii znajdziecie w ofercie firmy More and More. Skadają się na niego:

  1. Krótki top wykonany ze 100 % bawełny, który posiada wiązanie w tylnej części. Troczki z bawełnianego sznurka wiązane są na szyji. Jego model to Tula, a cena 350 zł.
  2. Spodnie z szerokimi nogawkami posiadające gumkę w pasie oraz kieszenie. Wykonane są również ze 100 % bawełny a ich kolor to 490 złotych.

Do tego Klaudia dobrała klapki marki DeeZee, a dokładnie Klapki na platformie Karter Purple, które dostaniecie teraz dużo taniej. Ich standardowa cena to 99 zł, a na promocji jedynie 39 złotych.

Jak podoba się Wam beżowy set Klaudii El Dursi? My nie możemy doczekać się kolejnej stylizacji gospodyni Hotelu Paradise 5!

Źródło: Instagram Klaudii El Dursi

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz