„Hotel Paradise”: Eliza przeszła operację plastyczną. Pokazała, jak wygląda po zabiegu

20 grudnia 2022
Przez: : W.M.

Eliza Milewska bez wątpienia była jedną z najbardziej barwnych uczestniczek 5. edycji Hotel Paradise. Po zakończeniu udziału w reality-show aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, na kótrym niedawno pochwaliła się, że zdecydowała się operację plastyczną.

Niedawno zakończyła się 6 edycja Hotel Paradise. Fani, którzy śledzą odcinki reality-show, z pewnością dobrze pamiętają także poprzedni sezon, który dostarczył im ciekawych wrażeń. Nie da się ukryć, że sporo zainteresowania wzbudzała między innymi reakcja Elizy i Jaya. Para w programie borykała się z licznymi problemami, jednak jak wiadomo, ich związek kwitnie i rozwija się w bardzo dobrym kierunku. Po zakończeniu emisji Hotel Paradise z ich udziałem okazało się, że para wciąż jest razem. Eliza i Jay chętnie dzielili się w sieci swoim szczęściem, a niedawno pochwalili się nawet, że kupili dla siebie nowy dom.

Zobacz także: Eliza była ofiarą produkcji? Mocne słowa uczestniczki reality-show

Eliza z Hotel Paradise przeszła operację

Chociaż Eliza i Jay udział w reality-show mają już za sobą, nie zapominają o swoich fanach i na bieżąco relacjonują, co dzieje się ich życiu.

Już jakiś czas temu Eliza przyznała, że przygotowuje się do operacji plastycznej. Jak zdradziła, odstające uszy były jej ogromnym kompleksem, z którym postanowiła się w końcu uporać. Była uczestniczka Hotel Paradise kilka dni temu udała się do szpitala i niemal od razu po opuszczeniu sali operacyjnej pokazała swoim obserwatorom, jak wygląda po zabiegu korekty uszu.

W tym samym czasie Jay zwrócił się do internautów, którzy wcześniej hejtowali Elizę za wygląd jej uszu.

„Nie chcę uchylać się od odpowiedzialności, że nie mogłem dać Elizie wystarczająco dużo miłości, aby zdjąć z niej ten kompleks. Mimo to mam nadzieję, że wszyscy ludzie, którzy znaleźli przyjemność w pisaniu tak wielu bolesnych komentarzy, jak na przykład ‘Mały brzydki Dumbo’ pod zdjęciem Elizy z dzieciństwa, są teraz z siebie dumni” – napisał na swoim story chłopak Elizy

Po zabiegu Eliza wyznała swoim obserwatorom, że czuje się bardzo dobrze i wszystko poszło zgodnie z planem.

“Ok zaczyna mnie boleć powoli ale jestem strasznie szczęśliwa” – wyznała.

Eliza z Hotel Paradise przeszła operację plastyczną. fot. Instagram
Eliza z Hotel Paradise przeszła operację plastyczną. fot. Instagram
Eliza z Hotel Paradise przeszła operację plastyczną. fot. Instagram

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej