Połącz się z nami

„Hotel Paradise”: Klaudia El Dursi zdradziła kulisy finału! Basia była zła na Krystiana za rzut kulą?

Basia wściekła na Krystiana za rozbicie kuli

Rozrywka

„Hotel Paradise”: Klaudia El Dursi zdradziła kulisy finału! Basia była zła na Krystiana za rzut kulą?

Poprzednia edycja Hotelu Paradise wzbudziła wiele emocji. Szczególnie finał programu był zaskakujący, gdyż Krystian rzucił kulił. Co tak naprawdę o pomyśly partnera myślała Basia? Klaudia El Dursi zdradziła kulisy finału…

3. edycja Hotelu Paradise

Chociaż widzowie aktualnie śledzą losy uczestników 4. sezonu randkowego reality-show, to często wracają do poprzedniego porównując obie edycje. Nie da się ukryć, że 3. edycja Hotelu Paradise byłą jedną z najbardziej lubianych przez widzów, a jej uczestnicy bardzo się ze sobą zżyli, co dodatkowo czyniło ją wyjątkową.

W finale 3. edycji znalazły się dwie pary: Bibi i Simon oraz Basia i Krystian. Decyzją pozostałych mieszkańców hotelu to Basia i Krystian zostali zwycięzcami reality-show. Po programie powstało wiele par i chociaż niektóre związki nie przetrwały próby czasu, to nadal trzy pary kontynuują swoją relację. Po zakończeniu emisji Hotelu Paradise 3 uczestnicy programu zaczęli ujawniać, czy nadal są razem.

Zobacz także: Które pary po Hotelu Paradise są razem?

Sporym zaskoczeniem była wiadomość o tym, że Basia i Krystian rozstali się zaledwie dwa tygodnie po powrocie do Polski, co więcej zwyciężczyni Hotelu Paradise 3 aktualnie jest w związku z innym uczestnikiem programu – Krzysztofem. Chociaż po programie Bibi i Simon byli parą to aktualnie układają sobie życie osobno. Ku zaskoczeniu niektórych widzów do tej pory w związku są również Kara i Marcin oraz Ola i Michał. Luiza i Maurycy próbowali stworzyć związek, jednak ostatecznie uznali, że lepiej się czują w roli przyjaciół.

Krystian rzucił kulą, a Basia była wściekła?

Nie da się ukryć, że finał Hotelu Paradise 3 należał do bardzo zaskakujących, gdyż po raz pierwszy w historii program zwycięzca rozbił kulę. Krystian zdecydował, że wygrana, która otrzyma podzieli na czworo finalistów. Po minie Basi widać było, że nie jest zbyt zadowolona z tej decyzji.

Klaudia El Dursi o finale Hotelu Paradise

W rozmowie z Party, Klaudia El Dursi wyjawiła, że rzut kulą był przez Krystiana zaplanowany wcześniej, o czym uczestnik poinformował pozostałych uczestników i produkcję:

„Krystian zapowiadał, że rzuci tą kulą… To nie był szok i nie była to tajemnica. On zasugerował, że zrobi to, bo uważa, że druga para zasługuje na tą wygraną. I był taki moment, czy faktycznie chodzi tylko o to, czy chodzi o coś innego.

Prowadząca Hotel Paradise przyznała, że partnerka Krystiana nie była zadowolona z rzutu kulą, gdyż po pierwsze obawiała się decyzji Krystiana, po drugie nie do końca zgadzała się z podziałem wygranej:

Mina Basi zdradzała wiele, ona nie była zadowolona. Być może obawiała się, bo nie wiedziała, jakie tak naprawdę są intencje tego rozbicia kuli. Poza tym ona nie do końca zgadzała się z decyzją Krystiana…”

Zobacz także: Finałowe stylizacje Klaudii El Dursi w Hotelu Paradise

Myślicie, że rzut kulą Krystiana mógł przyczynić się w jakimś stopniu do nieporozumień w związku Basi i Krystiana?

Źródło: party, Instagram Hotelu Paradise, Instagram Klaudii El Dursi

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry