Połącz się z nami

„Hotel Paradise” odc 21. Adam grozi Marcie! Związek Maćka zagrożony! Nowy uczestnik!

Rozrywka

„Hotel Paradise” odc 21. Adam grozi Marcie! Związek Maćka zagrożony! Nowy uczestnik!

Po ostatnim rajskim rozdaniu, z programu odpadła Sandra, która liczyła na to, że jej dotychczasowy partner wybierze jednak ją. Tak się nie stało, Maciek wybrał nową uczestniczkę Martę.Czy ich związek ma szansę przetrwać? „Hotel Paradise” odc 21.

W poprzednim odcinku, podczas rajskiego rozdania, wydarzyło się coś, czego większość widzów się spodziewała. Za Maćkiem stanęły dwie kobiety, Sandra, jego dotychczasowa partnerka oraz nowa uczestniczka Marta. Mężczyzna nie wahając się wybrał Martę, a Sandra musiała wymeldować się z hotelu.

„Hotel Paradise” odc 21.

Po rajskim rozdaniu i odejściu Sandry, Maciek nie kryje swojego ogromnego zadowolenia. Przyznaje, że „czuje motyle w brzuchu” i jest szczęśliwy, że teraz jego partnerką jest Marta.

Natomiast przy barze toczy się ostra wymiana zdań pomiędzy Adamem i Anią. Dziewczyna zarzuca partnerowi Violi grę i notoryczną zmianę partnerek. Pyta go wprost, czemu zawrócił w głowie Martynie, skoro od dawno miał w głowie Violę. Na końcu rozmowy nazywa go „śmieciem”. Napięcia nie wytrzymuje Martyna, która jest świadkiem kłótni Ani i Adama. Odchodzi i wybucha płaczem. Z pomocą i wsparciem przychodzą Marietta i Viola . Obecna partnerka Adama ma wyrzuty sumienia, że to po części przez nią Martyna tak przeżywa tę sytuację.

Wczesnym popołudniem w hotelu pojawiła się Klaudia oznajmiając uczestnikom, że czeka na nich wyścig par. Nagrodą ma być romantyczna randka. Początkowo w grze najlepiej szło Ani i Mateuszowi, jednak wyprzedzili ich w końcu Viola i Adam oraz Marietta i Chris. Ostatecznie jednak to Ania i Matt wygrywają romantyczną kolację.

W szczerej rozmowie Marta przyznaje Ani, że lubi Maćka, jednak w głowie ma jeszcze innego uczestnika. Wyznaje, że to Adam ma „to coś” w sobie, co ją przyciąga. Jednak nie mogłaby tego zrobić Violi.

Dziewczyny przeprowadzają poważną rozmowę na temat dzieci. Martyna wyznaje, że nie chciałaby mieć dzieci, bo to zmieniłoby jej plany na przyszłość. Pozostałe uczestniczki zgodnie twierdzą, że bardzo by chciały mieć rodzinę i dzieci.

Nowy uczestnik Łukasz

Na uczestników czeka kolejna zabawa. Mają oni stworzyć kreacje z liści. W pewnym momencie do hotelu przychodzi nowy uczestnik, 30-letni Łukasz. Mężczyzna szybko przechodzi do rzeczy i zaczyna podrywać Martę. Czy dziewczyna ulegnie urokowi 30-latka?

Adam grozi Marcie

Adam pyta Marty, czy nowy uczestnik jej się podoba. Mówi jej, że nawet gdyby się zakochała to nie może zostawić Macka, bo przysługa za przysługę. Przy okazji mężczyzna wyznaje Marcie, ze wie, że on jej się podoba bo widzi, jak na niego patrzy. Po raz kolejny mężczyzna podbudowuje swoje ego. Łzy Marty podczas rozmowy z Adamem niepokoją Maćka, który czeka na wyjaśnienie ze strony przyjaciela.

Nowy uczestnik ma szansę wybrać się na randkę z dwoma uczestniczkami. Ania zadecydowała, że to Marta pójdzie na spotkanie z Łukaszem. Mężczyzna ma podjąć decyzję, z kim jeszcze chciałby wybrać się na spotkanie. Marietta rozmawia z Łukaszem, co nie bardzo podoba się Chrisowi, który urządza dziewczynie scenę zazdrości.

Którą z dziewczyn wybierze nowy uczestnik? Który z mężczyzn powinien czuć się zagrożony?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry