Połącz się z nami

„Hotel Paradise” odc 23. Puszka Pandory wywołała wojnę! Maciek zdobył immunitet!

Rozrywka

„Hotel Paradise” odc 23. Puszka Pandory wywołała wojnę! Maciek zdobył immunitet!

Pojawienie się Łukasza w „Hotelu Paradise” namieszało wśród jego dotychczasowych mieszkańców. Wczorajszy odcinek był pełen emocji, a już dzisiaj byliśmy po raz kolejny świadkami Puszki Pandory, która przyniosła po raz pierwszy tak ostrą wymianę zdań pomiędzy uczestnikami! Zobaczcie, kto tym razem może zacząć martwić się o swoją przyszłość w tym reality-show! „Hotel Paradise” odc 23.

W poprzednim odcinku

Pojawienie się Łukasza w rajskim hotelu spowodowało rozbicie jednej z par, która niestety nie miała okazji zbyt długo się sobą nacieszyć. Po randkach z Anią i Martą Łukasz na swoją partnerkę wybrał Martę i tym samym Maciek, który na ostatnim rajskim rozdaniu wysłał do domu Sandrę, został singlem. Nie brakowało z jego strony zapewnień, że nigdy nie zamieniłby dziewczyny na inną, jednak trzeba przyznać, że Łukasz jest również mocnym uczestnikiem show. Czy Marta ulegnie Maćkowi? A może nawiąże bliższą relację z Łukaszem? Zobaczcie, co wydarzyło się w kolejnym odcinku!

„Hotel Paradise” odc 23.

Naciski Adama na Martę

Adam przeszedł do działania i po raz kolejny zaczął naciskać na Martę. Wywiązała się pomiędzy tą dwójką ostra wymiana zdań. Adam tym razem próbował nawet groźbą zmusić ją do wybrania Maćka. Marta stwierdziła, że nie liczy się z jego zdaniem, jednak na pewno nie stała się pewniejsza swojego wyboru po tej rozmowie.

List do Maćka i gra o immunitet

Maciek musiał wykonać tajemne zadania i nikt nie mógł dowiedzieć się o liście. W zamian miał dostać immunitet na następnym rajskim rozdaniu. Zadania nie były wcale łatwe, tym bardziej że wszystko miał robić w tajemnicy przed resztą uczestników. Musiał między innym dostać buziaka od jednej z dziewczyn, siłować się z chłopakami na rękę czy zjeść kolację z jedną dziewczyną. Maciek od razu wziął się do roboty, bo nie ukrywał, że immunitet może mu się przydać w tym tygodniu. Na kolację zaprosił Martę, z którą odbył poważną rozmowę.

O Martę walczył również Łukasz, który nie widział, jaką do końca zastosować taktykę na podbicie jej serca.

Maciek musiał również roznieść plotkę po hotelu, która nie miała odzwierciedlenia w rzeczywistości. Wymyślił, że Łukasz przed programem był z Violą. Powiedział to Adamowi i Chrisowi. Niestety plotka była tak dobra, że okazała się prawdziwa. Maciek jednak nie odpuszczał. Adam zaczął bać się o zaufanie Wioli. Plotka zaczęła zataczać coraz więcej fermentu wśród uczestników.

Zadanie z siłowania na rękę z chłopakami również udało mu się wykonać. Tym samym dostał w przyszłym rajskim rozdaniu immunitet i może czuć się bezpieczny!

Chris i Marietta

Para weszła na temat dzieci i poważniejszych rzeczy. Doszło do rozmów o oświadczynach i planowaniu przyszłej rodziny. W ich związku wszystko toczy się wyjątkowo szybko.

Puszka Pandory

W tym tygodniu Puszka Pandory wniosła do rajskiego hotelu wiele emocji. Pomiędzy Adamem i Anią doszło do ostrej kłótni. Bez wątpienia Adam został zasypany trudnymi pytaniami od pozostałych uczestników. Jedno z nich brzmiało, czy jest dumny z tego, że doprowadza dziewczyny do łez. Marta wyznała, że się go wystraszyła. Wygarnęła wszystko, co do tej pory powiedział jej Adam na forum. Ania wkroczyła do akcji. Marta wyznała, że została zastraszona przez Adama.

Chłopak został wręcz zniszczony pytaniami od pozostałych uczestników. Najwidoczniej nie wytrzymał napięcia i wybuchła afera. Blondino wyznał, że nie ma ochoty na godzenie się z Wiolą. Kolejna afera wywiązała się pomiędzy Chrisem i Mariettą oraz Blondino. Puszka Pandory pokazała, jak bardzo uczestnicy zaczęli się dzielić.

Złe emocje po Puszcze Pandory przeniosły się również po jej zakończeniu. Marietta ewidentnie miała ochotę wywołać awanturę i tak też zrobiła. Adam również nie był w najlepszym humorze po pytaniach zadawanych przez uczestników. Jak wyznał, nie czuje się winny Marty łez. Blondino wyznał, że Adam jest człowiekiem, który manipuluje ludźmi.

Rozmowa Łukasza i Chrisa również nie doprowadziła do niczego dobrego.

Chris stwierdził, że przestaje ufać dziewczynie. Bez wątpienia nowy uczestnik wywołał tymi słowami wiele zamieszania w ich związku. Kolejna kłótnia w hotelu jeszcze bardziej podzieliła jego mieszkańców. Łukasz dalej szedł w zaparte i tym samym związek Marietty i Chrisa zawisł na włosku.

Bez wątpienia Puszka Pandory wywołała wojnę w hotelu! Myślicie, że związek Chrisa i Marietty przetrwa?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry