Połącz się z nami

„Hotel Paradise” odc 28. Wielki powrót! Dwie osoby ponownie w hotelu!

Rozrywka

„Hotel Paradise” odc 28. Wielki powrót! Dwie osoby ponownie w hotelu!

Za nami kolejny odcinek uwielbianego reality-show, w którym z odcinka na odcinek emocje sięgają zenitu. Za horyzontem wielki finał, a z programem co chwile żegnają się kolejni uczestnicy. Zobaczcie, co wydarzyło się w nowym odcinku. Takich emocji nie spodziewał się nikt. „Hotel Paradise” odc 28.

W poprzednim odcinku

W poprzednim odcinku aż sześć osób było zagrożonych odejściem z programu „Hotel Paradise”. Marietta, która wygrała jedno z zadań postawionych przed mieszkańcami, otrzymała wątpliwą wygraną. To ona musiała zdecydować, która z tych osób opuści rajski hotel. Decyzją Marietty z „Hotelu Paradise” wymeldować musiała się Marta, a tym samym Maciej ponownie został singlem. Partnerka Chrisa tłumaczyła swój wybór tym, iż to właśnie w parze Maciej-Marta widziała najmniejszy potencjał stworzenia prawdziwej i trwałej relacji. Co wydarzy się w kolejnym odcinku i jakie nastroje będą panować na indonezyjskiej wyspie?

Nowy dzień

W ‘Hotelu Paradsie” Nastal nowy dzień i Maciej jako singiel otrzymał list, w którym zawarta była informacją, iż wybiera się poza bramy hotelu. Ania podejrzewała, że mężczyzna zataił przed nimi prawdziwą treść listy i razem z Marietta daremnie próbowały go szukać w jego pokoju.

W końcu okazało się na czym polegała kolejna tajemnica i misja Macieja. Na ekranach pojawiła się dawno niewidziana Ola, która już kilka tygodni temu pożegnała się z rywalizacją oraz Sandra, której nie wybrał Maciej podczas ostatniego rajskiego rozdania. Dziewczyny zdążyły ze sobą zamienić kilka zdań, w których Sandra zdradziła, jak w skrócie toczyły się losy Adama w programie. W końcu pojawiła się Klaudia EL Dursi i miała dla nich informację. Prowadząca przekazała, że wkrótce pojawi się singiel, który będzie musiał podjąć decyzję, z która z nich zechce wrócić do programu.

Wielki powrót

Gdy Maciek pojawił się, nie dowierzał, że widzi Olę i Sandrę, ale musiał wybrać pomiędzy była partnerka swojego przyjaciela, a swoją była towarzyszką. Ku ogromnego zaskoczeniu Sandry Maciej wybrał Olę. Blondynka nie kryla swojego oburzenia i wzruszenia, bo liczyła, że Maciej wybierając ją zechce odkupić swoje ostatnie winy.

Maciej wrócił do „Hotelu Paradise” w towarzystwie Oli, czym sprawił wszystkim ogromną niespodziankę pozostałym mieszkańcom hotelu. Radościom i uściskom nie było końca. Adam, który obiecywał kiedyś Oli swoją lojalność, nie krył zdziwienie i szoku, tym co się właśnie wydarzyło. Gdy Ola, Marietta i Viola znalazły się w końcu same, Viola przyznała swojej przyjaciółce, jak wyglądają jej relacje z Adamem. Przed kamerą zaznaczyła, że jest pewna Oli i tego, że nie będzie chciała ingerować w jej dobro.

W końcu doszło do rozmowy Martyny i Oli. Zraniona i odrzucona przez Adama dziewczyna przyznała, co wydarzyło się między nimi. Martyna jasno stwierdziła, że czuje się wykorzystana przez Adama, a jego nieszczerość wynikała z tego, aby pozostać w programie.

Adam odważył się natomiast porozmawiać z Violą. Na wstępie zaznaczył, że miał kiedyś pakt z Olą i będzie musiał z nią o nim porozmawiać. Viola nie ukrywała swojego zdziwienie wątpliwościami Adama, ale ostatecznie mężczyzna powiedział jej, że powinna być spokojna o ich zażyłość.

Puszka Pandory i kolejny powrót

Tego wyjątkowego dnia na mieszkańców czekała kolejna dawka emocji – Puszka Pandory. Po pojawieniu się w programie Oli, nikogo nie zdziwiło, ze większość pytań dotyczyła właśnie jej, Adama oraz Violi.

Gdy mieszkańcy „Hotelu Paradise” powrócili z Puszki Pandory, w salonie czekała na nich kolejna niespodzianka. Do gry wróciła Sandra! Jej obecność wzbudziła ogromne emocje, gdyż od tego momentu to ona była singielką. Maciek zdecydował się na rozmowę z byłą partnerką wyjaśniając jej dlaczego ma do niej żal. Próby wyjaśnienia dziewczynie, dlaczego tak ją oczerniał wśród innych mieszkańców, spełzły na niczym.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry