Połącz się z nami

„Hotel Paradise” odc 33. Przed Łukaszem ciężki wybór!

Hotel paradise odc 33

Rozrywka

„Hotel Paradise” odc 33. Przed Łukaszem ciężki wybór!

Za nami kolejny odcinek pełen emocji. Relacje mieszkańców rajskiego hotelu wyraźnie się skomplikowały, a jeden z uczestników postawiony zostanie przed ciężkim wyborem! „Hotel Paradise” odc 33.

W poprzednim odcinku Martyna i Łukasz oraz Ola i Szymon wybrali się na randki. Wiele wskazywało na to, że pary te są na bardzo dobrej drodze do stworzenia ciekawych relacji. Co przyniósł nowy dzień w „Hotelu Paradise”?

„Hotel Paradise” odc 33.

Kolejny dzień przyniósł nieoczekiwane zwroty akcji. Ola, która dzień wcześniej sugerowała Szymonowi, ze wkrótce ponownie będą razem w parze, zmieniła strategie. Przyznała, że dotychczas w programie miała wyłącznie pakt z Adamem, który nie przetrwał i nie wie, kogo wybierze podczas rajskiego rozdania. Jak powiedziała, lubi Maćka i jej mu wdzięczna za to, że dzięki niemu miała szanse wrócić do programu. Zmiana nastawienia Oli lekko zbiła z tropu Szymona, który przy śniadaniu postanowił nawet flirtować z Anią. Mężczyzna próbował wypytywać Latino o relacje i słabe punkty pozostałych par.

Łukasz nie był pewny swojej przyszłości w programie i nie wiedział, jak zbliżyć się do Martyny, aby to ona jego wybrała podczas najbliższego rajskiego rozdania. Z pomocą zwrócił się do Adama, który rzucił mu kilka rad, jak próbować uwieść Martynę.

W miedzy czasie Szymon próbował brać sprawy w swoje ręce i zaprosił na krótką randkę Martynę, a następnie Anię, ale dosyć szybko spotkanie z partnerką Matta zostało przerwane przez zaproszenie do testowania kakao.

Łukasz postanowił zaczerpnąć rad u swojej przyjaciółki Violi, która powiedziała mu, że mimo, iż Martyna mówiła po randce, że jest on wartościowym chłopakiem, w pokoju przyznała, że wciąż uważa, iż Łukasz jest „głupi”.

Szykują się duże zmiany

W „Hotelu Paradise” pojawiła się Klaudia El Dursi i zaproponowała uczestnikom nową konkurencję, w której udział brali wyłącznie panowie. Mężczyźni siedząc okrakiem na bali, uderzali się w parach poduszkami, a zwycięzca otrzymać miał bardzo cenną nagrodę. Po eliminacjach i zaciętych walkach zwycięzcą gry został Łukasz. Pozostali uczestnicy zmartwili się tym faktem, gdyż mógł on otrzymać immunitet lub prawo wyeliminowania kogoś z programu. Niestety Klaudia nie zdradziła, co takiego wygrał Łukasz i zapowiedziała, że wszyscy dowiedzą się tego w swoim czasie.

Niepewność nie wpływała dobrze na nastroje mieszkańców „Hotelu Paradise”. Martyna zdecydowała się na rozmowę z Łukaszem i przyznała, że obawia się tego, co mógł wygrać. Dała mu jasno do zrozumienia, że nie czuje się w jego towarzystwie dobrze i jeśli Łukasz będzie miał immunitet i wyeliminuje Latino, a tym samym wybierze ją, wyrządzi jej tym wielką krzywdę.

Puszka Pandory

Przyszedł czas na Puszkę Pandory. Wiele pytań skierowanych było do Maćka, Oli i Szymona. Panowie starali się jak mogli, aby odpowiedziami zaimponować dziewczynie, mówiąc o niej wyłącznie w samych superlatywach. Martyna ponownie spięła się z Łukaszem i wyznała, że to u boku Latino chce dojść do finału. W końcu Łukasz otrzymał wyczekiwaną przez wszystkich informację. Jego wygraną była możliwością wyboru immunitetu przy najbliższym rajskim rozdaniu lub przywrócenie do „Hotelu Paradise” Marty.

Związek Ani i Mata wszedł na wyższy level, a wszystko za sprawą pozostałych uczestników programu. Para przyjęła wyzwanie zabawy i zdecydowała się na długi i namiętny pocałunek przy kolegach i koleżankach. W pokoju hotelowym Ania zalała się jednak łzami i przyznała, że wcale nie chciała się całować z Mattem, a takie zbliżenie z mężczyzną nie jest dla niej zwykłą zabawą.

Mieszkańcy rajskiego hotelu wyczekiwali poranka. To właśnie wtedy Łukasz ogłosić miał swoją decyzję, która z pewnością wiele zmieni w „Hotelu Paradise”. Co zrobi mężczyzna? Czy wykorzysta immunitet, a może zdecyduje się przywrócić do gry Martę? Dowiemy się już w kolejnym odcinku!

Za nami „Hotel Paradise” odc 33! Jesteście ciekawi, co wydarzy się już jutro? Bądźcie z nami, a znajdziecie u nas szczegółową relację tuż po emisji odcinka!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry