Połącz się z nami

„Hotel Paradise” odcinek 3. Nowi uczestnicy. Kogo wybrała Lexi?

News

„Hotel Paradise” odcinek 3. Nowi uczestnicy. Kogo wybrała Lexi?

Za nami kolejne emocje związane wydarzeniami na Bali. Do hotelu zawitali nowi goście, którzy nieźle mogą namieszać. Co jeszcze się wydarzyło się w ostatnim odcinku? Kogo wybrała Lexi? „Hotel Paradise” odcinek 3

Pierwsze odcinki przysporzyły widzom sporo emocji. Uczestnicy dobrali się w pary, jednak ze względu na to, że kobiet było więcej, jedna z nich została singielką. Viola dostała kosza od Łukasza i musiała wprowadzić się do „Domu dla singla”. Jednak wszystko diametralnie się zmieniło, gdy następnego dnia brunetka dostała szansę na „odbicie” jednego z mężczyzn. Dziewczyna wybrała Chrisa, w związku z tym, jego dotychczasowa partnerka Lexi została singielką.

„Hotel Paradise” odcinek 3.

Lexi z sypialni dla par musiała przenieść się do domku dla singli. Tam jednak czekała na nią miła niespodzianka. Zamiast jednego łóżka zastała trzy oraz dwóch mężczyzn, którzy okazali się nowymi uczestnikami. Do „Hotelu Paradise” dołączyli Łukasz Blondino oraz Szymon Reich „Kokos” znany z innego programu „Top Model”. Pozostali domownicy mieli okazję poznać nowych uczestników przy śniadaniu. Mężczyźni poczuli się zagrożeni, gdyż to teraz u nich jest przewaga, zatem singlem tym razem zostanie mężczyzna.

Romans Sandry i Łukasza?

Sandra nie miała szczęśliwego dnia. Doznała kontuzji stopy, a z pomocą przyszedł jej Łukasz. Para ewidentnie ze sobą flirtowała. Pełna obaw Marietta postanowiła porozmawiać z Sandrą, jednak ta zapewniła ją, że między nią, a Łukaszem nic nie będzie, a ona ma zamiar pozostać wierna Maćkowi.

Szczera wyznanie Violi i Marietty

Viola, Marietta i Ola odbyły szczera rozmową, w której zdradziły, który z mężczyzn przykuł ich uwagę. Ku zaskoczeniu, Marietta wyznała, że bardzo chciałaby, żeby Szymon ją wybrał. Zdradziła również, że to pierwszy mężczyzna, który zwrócił jej uwagę w „Paradise Hotel”. Viola natomiast przyznała, że chętnie bliżej poznałaby Łukasza „Blondino”.

Kogo wybrała Lexi?

Produkcja przygotowała dla Lexi dzień pełen emocji. Blondynka wybrała się na dwie randki. Najpierw miała okazję bliżej poznać Szymona. Oboje przyznali, że są mile zaskoczeni tym spotkaniem. Na kolejnej randce niestety nie było tak wesoło. Łukasz zdecydowanie nie zrobił na Lexi wrażenia. Po dwóch randkach i dniu pełnym emocji, dziewczyna musiała podjąć decyzję, którego z nowych mieszkańców wybierze. Wybór mężczyzny okazał się oczywisty. Dziewczyna wybrała Szymona, w związku z tym Łukasz został singlem.

Łukasz „Blondino” podpadł Adamowi i Chrisowi?

Sposób bycia Blondino zdecydowanie nie spodobał się Chrisowi i Adamowi, którzy zniesmaczeni byli wieczornymi popisami tanecznymi Łukasza. Zdecydowanie mężczyźni czuje zagrożenie ze strony nowego mieszkańca. Czy słusznie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry