Połącz się z nami

„Hotel Paradise – Powrót z raju” to klapa? Widzowie nie zostawili suchej nitki.

Hotel paradise powrót z raju

Rozrywka

„Hotel Paradise – Powrót z raju” to klapa? Widzowie nie zostawili suchej nitki.

W miniowy wtorek premierę miał pierwszy odcinek programu, który opowiada o tym, co aktualnie dzieje się u byłych mieszkańców rajskiego hotelu. Niestety widzowie nie są zachwyceni nową produkcją. „Hotel Paradise – Powrót z raju” to klapa?

To, jak widzowie ocenili nową produkcje TVN7 nie pozostawia wątpliwości, że nie zostanie ona kolejnym hitem stacji. Co piszą o nim internauci?

Fani reality-show przez kilka ostatnich tygodni mieli nie lada gratkę. Przez wiele tygodni widzowie stacji TVN7 mogli oglądać zmagania uczestników w pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise”. Chociaż początkowo opinie o nowej produkcji nie były pochlebne, z czasem reality-show dostarczyło widzom wachlarz licznych emocji. Po 8 tygodniach oglądania przygód oraz miłosnych wzlotów i upadków, poznaliśmy pierwszych zwycięzców „Hotel Paradise”, którymi okazali się Marietta oraz Chris. W finale zmierzyli się z Martyną i Latino, ale decyzją pozostałych współmieszkańców, to oni zdecydowaną większością głosów zwyciężyli show.

Tuż po emisji 1 sezonu „Hotelu Paradise” planowo widzowie oglądać powinni kolejny, drugi sezon reality-show z całkiem nowymi uczestnikami. Niestety sytuacja w kraju spowodowana koronawirusem sprawiła, że nowa edycja na widzów czekać będzie dopiero jesienią.

„Hotel Paradise – Powrót z raju” to klapa?

Na widzów, którzy pokochali nowe reality-show stacji TVN7, czekała zatem inna niespodzianka. Niedawno produkcja ogłosiła, że z dniem 28 kwietnia na ekrany wejdzie kolejny 12-odcinkowy program, z którego widzowie dowiedzą się, co słychać u uczestników pierwszej edycji „Hotelu Paradise”.

Za nami premiera „Hotel Paradise. Powrót z raju”. Przez 30 minut czasu antenowego pokazano nagrania z domów byłych mieszańców rajskiego hotelu, a zwycięzcy programu Marietta i Chris opowiadali, jak wygląda ich związek po powrocie z indonezyjskiej wyspy. Na zakończenie show na widzów czekał wątpliwych lotów challenge, z którym zmierzyli się zwycięzcy reality-show. Marietta i Chris musieli oni na swoich głowach nawzajem…rozbijać jajka. Chociaż wszyscy bohaterowie show, śmiali się do rozpuku, widzom, którzy przyglądali się tej atrakcji, do śmiechu wcale nie było.

Chociaż część internautów, która zdecydowała się poświecić czas na obejrzenie „Hotel Paradise. Powrót z raju” była zadowolona, że mogła ponownie zobaczyć bohaterów reality-show, większość widzów nie zostawiła na nowej produkcji suchej nitki.

„Chyba za stary jestem na takie programy bo to bylo zenujace 👎”

„Na siłę wałkowany temat”

„Jezu ale udawali że ich to wszystko bawi”

„Kicha nuda i jeszcze raz nuda”

Oglądaliście „Hotel Paradise. Powrót z raju”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry