“Hotel Paradise”: Już wiadomo, co poróżniło Wiktorię i pozostałych uczestników! Wyciekł zaskakujący filmik!

22 stycznia 2022
Przez: : M.S.

Konflikt Wiktorii z pozostałymi uczestnikami Hotelu Paradise 4 zaostrzył się po zakończeniu programu. Wielu zastanawiało, co stało się przyczyną nieporozumienia. Launo pokazała filmik, a Wiktoria wyjawiła cała prawdę!

Konflikt Wiktorii

Wiktoria Gąsior od samego początku pobytu w Hotelu Paradise 4 narażona była na nieprzyjemności ze strony uczestników. Chociaż pod koniec programu wydawało się, że uczestniczka jest w dobrych stosunkach z pozostałymi mieszkańcami hotelu, to jednak po zakończeniu reality- show, coś ich poróżniło.

Teraz na jaw wyszło, co zaogniło konflikt pomiędzy Wiktorią, Launo i pozostałymi uczestnikami Hotelu Paradise. W wywiadzie z cozatydzien.pl, Gąsior wyjawiła, że jej byli znajomi z programu są w posiadaniu nagrania, które chcą upublicznić, dlatego między innymi nie pojawiła się na imprezie końcowej:

“Domyślam się, co to miało być. Nie ma co dłużej tego ukrywać. Obiło mi się o uszy, że planują upublicznić wideo. To właśnie do tej sytuacji odnosi się moje InstaStories, na którym powiedziałam, że nie piję z ludźmi, którym nie ufam, bo nie chcę, żeby mnie ktoś nagrywał” – zdradziła Wiki.

Wiktoria całowała się Michałem!

Jak się bowiem okazało, podczas imprezy z okazji emisji pierwszego odcinka, Wiktoria została nagrana podczas pocałunku z Michałem Adamczakiem. To zapewne o tym mówiła Launo mówiąc, że niebawem wszyscy dowiedzą się o Wiktorii prawdy.

“Podczas wspólnej imprezy całowałam się z Michałem Adamczakiem na balkonie. Oni to nagrali i chcieli udostępnić po emisji programu, ujawniając „moją prawdziwą twarz” – dodała.

Wiki i Miłosz Hotel Paradise
Wiktoria i Miłosz

Co więcej Klaudia twierdzi, że Gąsior wyjawiła informację o jej operacji biustu. Wtedy Launo usunęła Wiktorię ze wspólnej grupy uczestników z Hotelu Paradise:

Mieliśmy wspólną grupę dla wszystkich uczestników programu, z której Launo mnie wyrzuciła po tym, jak cała Polska dowiedziała się, że powiększyła biust i robiła liposukcję. Myślała, że wszyscy dowiedzieli się ode mnie, a przecież ona sama o tym mówiła. Nie mówiłam o tym wcześniej. Nie chciałam dolewać oliwy do ognia. Ale tak było i chcę, żeby wszyscy o tym wiedzieli 

Po ujawnieniu fragmentu wywiadu z Wiktorią, Launo zamieściła na swoim InstaStory filmik, na którym rzeczywiście Wiktoria całuje się z Michałem na balkonie. Gąsior zapewnia jednak, że była wtedy już singielką.

Wiktoria i Michał całowali się na oczach Miłosza
Pocałunek Wiktorii i Michała z Hotelu Paradise

Zobacz także: Miłosz wyznał prawdę o związku z Wiktorią

Nie da się ukryć, że konflikt pomiędzy Wiktorią, a Launo ponownie się zaognił. Wiele wskazuje na to, że po publikacji całości wywiadu, napięcie pomiędzy uczestnikami 4. edycji Hotelu Paradise, a Wiktorią rozgorzeje.

Źródło: Instagram Wiktorii Gąsior

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej