Połącz się z nami

„Hotel Paradise”. Widzowie oburzeni zachowaniem Kamila zgłaszają sprawę do KRRiT!

hotel paradise kamil

Rozrywka

„Hotel Paradise”. Widzowie oburzeni zachowaniem Kamila zgłaszają sprawę do KRRiT!

W ostatnim odcinku reality-show „Hotel Paradise” ponownie nie brakowało emocji, niestety także i tych negatywnych. Zachowanie Kamila wywołało lawinę komentarzy. Widzowie oburzeni zgłaszają sprawę do KRRiT!

Kamil, który jest jednym z mieszkańców rajskiego hotelu podczas ostatniej puszki Pandory, ponownie pokazał widzom bardzo kontrowersyjną postawę względem kobiet. Widzowie są wyjątkowo oburzeni, dlaczego stacja w dobie akcji #stophejt nie reaguje i emituje tego typy zachowania.

Finał „Hotelu Paradise” zbliża się wielkimi krokami. Mimo, że kilkoro osób zakończyło już swoją przygodę z programem, wciąż wiele uczestników ma szansę wygrać drugą edycję reality-show. Jednym z nich jest między innymi Kamil Piórkowski. Nie da się nie zauważyć, że 25-latek jest jednym z mieszkańców rajskiego hotelu, który wzbudza wśród widzów ogromny wachlarz emocji. Niektórzy przyznają, że to właśnie dzięki niemu w „Hotelu Paradise” nie ma miejsca na nudę. Mężczyzna jednak nie waha się przed niczym, aby w tej grze dojść do finału i zdobyć główną wygraną.

Samozwańczy lider mieszkańców rajskiego hotelu postawą i bezkompromisowością w „Hotelu Paradise” zyskał zarówno tyle samo przyjaciół, jak i wrogów. Kamil nie ukrywał, że nie darzy sympatią między innymi Magdy oraz Roberta i otwarcie przyznawał, że chce ich wyrzucić z programu.

„Hotel Paradise”. Widzowie oburzeni zachowaniem Kamila zgłaszają sprawę do KRRiT!

W ostatnim docinku reality-show mieszkańcy rajskiego hotelu uczestniczyli w puszcze Pandory, która polega na odpowiadaniu na zadawane wcześniej anonimowe pytania od innych uczestników. Podczas tej Pandory ponownie doszło do ostrej wymiany zdań między niektórymi uczestnikami. Kamil wziął pod ostrzał Magdę i po raz kolejny kpił z jej wyglądu między innymi ust. Mężczyzna przedrzeźniał ją i nazywał „kaczuszką”. Magda próbowała się bronić i przyznała, iż uważa, że jej usta są piękne, co wywołało śmiech innych mieszkańców.

Ostatni odcinek i zachowanie Kamila względem kobiety bardzo rozjuszyło widzów, którzy dali upust swoim emocjom na instagramowym profilu „Hotelu Paradise”. Zdecydowana większość internautów ostro krytykowała Kamila i zwróciła uwagę, że powinno się piętnować takie zachowania. Niektórzy z nich zdecydowali się złożyć skargę na program „Hotel Paradise” do KRRiT, gdyż według nich promuje to niegodne w dobie ruchu #stophejt zachowania.

„Zachęcam do składania skarg online do KRRiT na HP – szybko na stronie się składa. Produkcja nie reagowała a wręcz nakręcała postawy nienawiści, zachowania Kamila wykraczają poza jakiekolwiek granice… pokażmy, ze jako widzowie nie godzimy się na promocje takich osób , takich postaw” – pisał jeden z internautów

Jak widać po komentarzach pewnej części widzów reality-show, wielu z nich złożyło już skargę. Myślicie, że produkcja „Hotel Paradise” odniesie się do tej sprawy?

madzia hotel
12 komentarzy

12 Comments

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry