“Hotel Paradise 8”: Wiemy, gdzie kręcony będzie kolejny sezon! [TYLKO U NAS]

14 listopada 2023
Przez: : W.M.

Jak już wiadomo, powstanie kolejna 8 edycja Hotel Paradise, do której rozpoczęły się już castingi. Chociaż produkcja nie zdradziła jeszcze, gdzie kręcone będą odcinki randkowego reality-show, w którym wygrać można aż 100 tys. złotych, wiemy, gdzie tym razem zamieszkają mieszkańcy rajskiego hotelu! Jak donosi informator portalu Obcas.pl, tym razem produkcja przeniesie się do Azji! Gdzie dokładnie?

Program Hotel Paradise

Hotel Paradise to randkowe reality-show, które emitowane jest na antenie TVN7 od 2020 roku. Jak doskonale wiedzą wierni fani programu, dwie pierwsze edycje programu nagrywane były na Bali. Uczestnicy zamieszkali w hotelu na rajskiej wyspie, gdzie spędzili kilka tygodni.

Kolejne dwie edycji Hotelu Paradise przeniosły się na Zanzibar. Uczestnicy 3. i 4. sezonu randkowego reality-show zamieszkali wówczas na afrykańskiej wyspie, gdzie walczyli o zwycięstwo.

Jeśli chodzi o 5 i 6 sezon Hotel Paradise, to wówczas uczestnicy przebywali w hotelu w Panamie. Produkcja postanowiła zmienić miejsce kręcenia odcinków reality-show także w kolejnych sezonach. Po zakończeniu emisji 6 edycji programu, widzowie oglądać mogli Hotel Paradise All Stars, który kręcony był już w Kolumbii, podobnie zresztą, jak zakończony niedawno 7 sezon kontrowersyjnego reality-show.

Gdzie odbędzie się 8 edycja Hotel Paradise?

Za nami wyjątkowo emocjonujący finał 7 edycji Hotel Paradise. Decyzją uczestników zwycięzcami reality-show, które kręcone było w Kolumbii, zostali Kori i Jacek.

Chociaż emocje po zakończeniu Hotel Paradise 7 jeszcze nie opadły, jak wiadomo, powstanie 8. edycja reality-show, do której ogłoszono już castingi.

Jak podawał serwis wirtualnemedia.pl, kolejna 8 edycja wyemitowana zostanie prawdopodobnie już w przyszłym roku.

Fani programu z niecierpliwością czekają na kolejny sezon ulubionego reality-show, ale warto podkreślić, iż produkcja nie zdradziła jeszcze, gdzie kręcony będzie 8 sezon Hotel Paradise.

Już wkrótce ekipa wyruszy do kolejnego egzotycznego kraju, aby nagrywać 8. edycję. Jak donosi nasz informator, kolejny sezon Hotelu Paradise odbędzie się tym razem w południowo-wschodniej części Azji na Półwyspie Indochińskim, a będzie to najprawdopodobniej… Wietnam!

Według osoby związanej z produkcją Hotelu Paradise, 8. edycja będzie nagrywana tym razem w Wietnamie” – zdradza informator Obcas.pl


Jeśli informacje te potwierdzą się, najnowszy 8 sezon Hotel Paradise zapowiada się wyjątkowo emocjonująco!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej