„Hotel Paradise”: Wiktoria odpadła z programu, ale wróci z Miłoszem? Zaskakujący ruch produkcji

10 listopada 2021
Przez: : M.J

Ostatnie Rajskie Rozdanie przyniosło widzom wiele emocji. Po tym, jak z programem pożegnał się Miłosz, zanzibarski hotel opuściła również Wiktoria. Niemniej jednak produkcja nie zamierza na tym poprzestać, bo wiele wskazuje na to, że to nie koniec przygody z programem tej dwójki…

Hotel Paradise 4

Początki relacji Wiktorii i Miłosza nie należały do najłatwiejszych. Chłopak pod wpływem pozostałych uczestników Hotelu Paradise podczas jednego z Rajskich Rozdań postanowiła wyrzucić Wiktorię z programu tym samym tworząc parę z Ohą. Niemniej jednak ich historia nie zakończyła się na tym etapie.

Zobacz także: Wiktoria pogrążyła produkcję Hotelu Paradise? Mocne oświadczenie!

Wiktoria wróciła do zanzibarskiego hotelu wybaczając swojemu partnerowi. Choć podkreślała, że ciężko będzie jej zapomnieć decyzję Miłosza, to chciała mu dać kolejną szansę. Wiele wskazywało na to, że są oni najsilniejszą parą w programie, jednak nie można zapominać, że w Hotelu Paradise wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie.

Podczas jednej z konkurencji Miłosz musiał pożegnać się z programem robiąc miejsce nowemu uczestnikowi, który od razu stworzył parę z Wiką. Choć dziewczyna nie potrafiła się szybko otworzyć na nową relację, to walczyła do samego końca.

Wiktoria i Miłosz wrócą do Hotelu Paradise?

Podczas ostatniego Rajskiego Rozdania decyzją nowego Łukasza program musiała opuścić Wiktoria. Choć wydawało się, że na tym etapie jej przygoda z programem się skończy, to wszystko wskazuje na to, że przed widzami jeszcze sporo emocji. Dziewczyna opuszczając hotel nie do końca wiedziała, co dalej przygotowała dla niej produkcja. Słowa lektora również nie pozostawiają złudzeń, że nie powiedziała ona jeszcze ostatniego słowa:

“O cholera. Odnoszę wrażenie, że kroi się akcja, jakiej w Hotelu Paradise jeszcze nie było”

Czy to oznacza, że Wiktoria i Miłosz ponownie wrócą do gry?

Zobacz także: Wiktoria i Miłosz są parą po programie? To zdjęcie wiele zdradza!

Jak myślicie?

Źródło: Instagram Hotelu Paradise / TVN

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz