„Hotel Paradise”: Wiktoria podzieliła się z fanami smutnymi informacjami – „Jestem chora”

13 sierpnia 2022
Przez: : W.M.

Wiktoria Gąsior była uczestniczką 4. edycji Hotel Paradise. Chociaż od udziału w programie minęło już sporo czasu, Wiki ma wierne grono fanów, którym na bieżąco relacjonuje, jak potoczyły się jej losy po pobycie w rajskim hotelu. Okazuje się, że była uczestniczka reality-show jest poważnie chora.

Wiktoria Gąsior z Hotel Paradise

Nie da się ukryć, że czwarty sezon Hotel Paradise była jedną najbardziej kontrowersyjnych edycji reality-show. Sporo emocji wzbudzała między innymi postać Wiktorii Gąsior, która nie cieszyła się dużą sympatią ze strony pozostałych uczestników. Widzowie, którzy śledzili odcinki programu, sugerowali nawet, że zachowanie niektórych mieszkańców hotelu względem 23-latki podchodzi pod nękanie psychiczne. W programie Wiki stworzyła parę z Miłoszem i wydawało się, że ich związek przetrwa także po programie. Chociaż byli mieszkańcy rajskiego hotelu próbowali stworzyć związek po powrocie do Polski, ostatecznie rozstali się w dosyć burzliwej atmosferze.

Jeszcze podczas emisji odcinków Hotel Paradise Wiktoria przyznała po programie przeszła załamanie nerwowe i nie mogła liczyć na wsparcie ze strony produkcji. Jej relacje z uczestnikami nie poprawiały się także później. Wiktoria całkowicie odwróciła się od uczestników programu i głośno stwierdziła, że nie chce mieć z nimi nic wspólnego.

Wiktoria z Hotel Paradise jest chora

Od udziału Wiktorii w Hotel Paradise minęło już sporo czasu. Chociaż Gąsior niechętnie wspomina tamten czas, wciąż ma wielu fanów, którzy śledzą, jak potoczyły się jej losy po programie. Warto zauważyć, że Instagram byłej uczestniczki Hotel Paradise śledzi już prawie 350 tys. internautów.

Właśnie ostatnio na profilu Wiktorii pojawił się zaskakujący wpis, w którym Gąsior wyjawiła, że jest chora. Postawienie właściwej diagnozy zajęło lekarzom 1.5 roku.

„JESTEM CHORA😱

MAM DIAGNOZĘ!

Moje ostatnie 1,5 roku to ciągła tułaczka po gabinetach lekarzy; fizjoterapeutów, neurologów, ortopedów.

Ciagle coś mnie bolało.

Cały czas czułam spięcia w ciele.

Chodziłam zmęczona.. ale zawsze wszystko podciągałam do zmęczenia spowodowanego przygotowaniem do zawodów.

Bóle w ciele, które mi towarzyszyły traktowałam tylko i wyłącznie jako efekt ciężkich treningów.

Nie wiedziałam co mi jest i szukałam pomocy.”

Wiktoria przyznała, że choruje na boreliozę i niestety jest to jej najgorszy typ, który atakuje stawy i układ kostny. Gąsior jest jednak pełna nadziei, że leczenie będzie skuteczne.

„Wczoraj po półtorarocznej tułaczce otrzymałam diagnozę.
Mam BORELIOZĘ.
Jest jej aż 17 typów a ja choruje na ten najgorszy, czyli atakujący stawy oraz układ nerwowy.
Zaczynam leczenie metodami niekonwencjonalnymi. Jestem przerażona, ale jednocześnie szczęśliwa, że w końcu wiem co mi jest ❤️ wiem, ze jestem w dobrych rękach, ponieważ ta Pani wyleczyła moją ciocie właśnie z BORELIOZY.
Będzie dobrze!
” – dodała

źródło: Instagram Wiktorii Gąsior

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej