Połącz się z nami

„Hotel Paradise”: Witkowska skomentowała narodziny córeczki Chrisa

Marietta i Chris po programie

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise”: Witkowska skomentowała narodziny córeczki Chrisa

Kilka dni temu na świecie pojawiło się pierwsze dziecko Chrisa i jego ukochanej. Marietta Witkowska, która jakiś czas temu spotykała się z Duckim, skomentowała narodziny córeczki pary.

Relacja Marietty i Chirsa

Marietta i Chris byli uczestnikami pierwszej polskiej edycji Hotel Paradise. To właśnie w reality-show narodziło się ich uczucie, które przetrwało także jakiś czas po programie. Witkowska i Ducki jako para doszli do finału programu, który decyzją pozostałych uczestników, wygrali. Po powrocie z rajskiego hotelu zakochani często chwalili się swoją miłością i podkreślali, że to, co połączyło ich w programie, jest szczere. Ku ogromnemu zaskoczeni fanów Hotel Paradise, kilka miesięcy po zakończeniu emisji programu Marietta i Chris ogłosili swoje rozstanie. Zarówno na profilu Witkowskiej, jak i Duckiego pojawiło się oświadczenie, w którym byli partnerzy wyjaśnili, że ich związek nie przerwał, lecz rozstają się w przyjaznej atmosferze.

Witkowska skomentowała narodziny dziecka Chrisa

Chociaż wielu fanowi Marietty i Chrisa liczył na to, że ich miłość przetrwa po programie, tak się nie stało. Po rozstaniu z Witkowską zwycięzca Hotel Paradise odnalazł miłość u boku innej kobiety. To właśnie modelka Monika Czajkowska skradła serce Chrisa. Jakiś czas temu zakochani zdradzili, że zostaną rodzicami.

Zobacz także: Chris i Monika wezmą ślub?

Po miesiącach radosnego oczekiwania, w końcu na świecie pojawiła się ich córeczka Blanka. O narodzinach swojej pociechy poinformował sam dumny tata za pośrednictwem Instagrama.

„Cześć 💕 Jestem Blanka 👶🏼🤗💗 Urodziłam się 30 Lipca o 5:37 rano! Nie dałam mamie pospać! 🙊🤭 Mówią że jestem lwem! 🙉♌🦁 Ale chyba nie jestem taka groźna? 🤗🤭

Dziękujemy wszystkim za wszystkie wiadomości i ze byliście z nami przez ten cały czas! Pierwsze kilka dni chcieliśmy być tylko sami i skupić się na naszej małej rodzince.”

Wszystko wskazuje na to, że pomiędzy Marietta i Chrisem panuje życzliwa atmosfera i byli partnerzy nie mają do siebie żalu. Pod nowym postem Duckiego, w którym mężczyzna chwali się narodzinami córki, pojawiło się wiele gratulacji od internatów, w tym również od byłej partnerki.

„Gratulacje ! Dużo zdrówka 😻😻 piękna rodzinka” – napisała Witkowska

Zaskoczeni?

Witkowska skomentowała narodziny dziecka byłego partnera
Marietta Witkowska skomentowała narodziny dziecka Chrisa

źródło: Instagram Chris z Hotel Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry