Połącz się z nami

Hotel Paradise wystartował! Co wydarzyło się w pierwszym odcinku?

Rozrywka

Hotel Paradise wystartował! Co wydarzyło się w pierwszym odcinku?

Za nami pierwszy odcinek nowego programu stacji TVN. Poznaliśmy mieszkańców, którzy na rajskiej wyspie Bali będą poszukiwać swojej drugiej połówki. Czy im się to uda i przy okazji wygrają 100 tysięcy złotych? Tego dowiemy się już niebawem. A co wydarzyło się w pierwszym odcinku? Zobaczcie! Hotel Paradise wystartował!

Hotel Paradise zasady:

Zasady tego programu są łudząco podobne do zbliżonego formatu, który leciał jesienią ubiegłego roku w stacji Polsat. Każdy z uczestników show musi zakończyć tydzień w rajskim hotelu z partnerem u boku. Komu się to nie uda, zmuszony będzie opuścić wyspę. Co tydzień w programie będą pojawiali się nowi uczestnicy, którzy na pewno nieźle namieszają. Mieszkańcy hotelu będą mogli obrać różne strategie: mogą uwodzić, zwodzić, zawierać sojusze lub przyjaźnie. Jednak to para, której uda się w programie zbudować prawdziwą relację, wygra 100 tysięcy złotych.

Hotel Paradise wystartował! Co wydarzyło się w pierwszym odcinku?

Prowadzącą program została Klaudia El-Dursi – była uczestniczka programu „Top Model”, modelka, influencerka i bizneswoman. Po raz pierwszy w tym programie sprawdzi się w roli prowadzącej.

W tym odcinku poznaliśmy pierwszych mieszkańców Hotelu Paradise. Są nimi: Aleksandra “Lexi” Domańska, Krzysztof “ Chris” Ducki, Adam Radziszewski, Aleksandra Kiepura, Viola Nowasielska, Łukasz Kobus, Sandra Mosakowska, Marietta Witkowska, Maciej Kindler.

Po przyjeździe wszystkich mieszkańców do Hotelu Paradise, zaczęły nawiązywać się pierwsze relacje. Jeszcze przed połączeniem się w pary, uczestnicy programu zaczęli “zdobywać” siebie nawzajem. Na pewno Chris i Lexi byli pierwszą dwójką, pomiędzy którą od razu nawiązała się bliższa relacja.

W Hotelu Paradise nadszedł czas “Rajskiego Rozdania”. Jest to najważniejszy moment w ciągu całego tygodni. To właśnie podczas tej “ceremonii” mieszkańcy będą decydowali, z kim chcą spędzić kolejny tydzień. Tym razem wybierały dziewczyny:

Marietta wybrała Łukasza
Viola wybrała również Łukasza
Ola wybrała Adama
Sandra wybrała Macieja
Lexi wybrała Chrisa

Łukasz z racji tego, że to za nim stanęły dwie dziewczyny, będzie musiał wybrać, z którą z nich będzie chciał się “związać”. Jedna z dziewczyn zamieszka w Pokoju Singla.

Marietta czy Viola zdobędzie miejsce w sercu Łukasza?

Kolejny odcinek Hotelu Paradise już 25 lutego (wtorek) o godzinie 20:00 w TVN 7!

Jak podobał Wam się pierwszy odcinek?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry