Połącz się z nami

„Hotel Paradise” zaręczyny wśród uczestników. Sonia pochwaliła się pierścionkiem!

hotel paradise zaręczyny

Rozrywka

„Hotel Paradise” zaręczyny wśród uczestników. Sonia pochwaliła się pierścionkiem!

Ku ogromnemu zaskoczeniu internautów, w sieci pojawił się filmik, na którym Artur oświadcza się Sonii. „Hotel Paradise” zaręczyny wśród uczestników.

Chociaż Sonia pochwaliła się pierścionkiem, internauci mają sporo wątpliwości w wiarygodność tych zaręczyn.

Aktualnie na antenie TVN7 widzowie oglądać mogą odcinki drugiego sezonu „Hotel Paradise”, który niezmiennie prowadzi Klaudia El Dursi. Nie da się nie zauważyć, że kontrowersyjne reality-show wzbudza sporo emocji. Uczestnicy nowego programu w zdecydowanej większości nastawieni są bowiem na zwycięstwo, a nie szukanie miłości.

Chociaż materiał do aktualnie emitowanego „Hotelu Paradise” nagrywany był już kilka miesięcy temu, dopiero teraz widzowie mogą zobaczyć, co wydarzyło się w rajskim hotelu. W ostatnich odcinkach „Hotel Paradise” do uczestników dołączyła nowa mieszkanka – Ata Postek, której obecność w rajskim hotelu wprowadziła sporo zamieszania. To właśnie wtedy Artur postanowił zakończyć swój związek z Dominiką, tłumacząc swoją decyzję „brakiem fal”.

https://www.instagram.com/p/CGVePMgFX4c/

„Hotel Paradise” zaręczyny wśród uczestników

Chociaż uczestnicy nie mogą zdradzać, jak potoczyły się ich losy w programie, prawie wszyscy, których oglądać możemy w drugim sezonie „Hotel Paradise”, aktywnie prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych, gdzie próbują podsycać zainteresowanie widzów.

Tak właśnie zrobił również Artur, który opublikował na swoim Instagramie, jak oświadcza się Sonii. Zobaczcie, kilka zdjęć z tego wydarzenia!

„Hotel Paradise” zaręczyny wśród
Źródło: https://www.instagram.com/artur.hotelparadise2/
„Hotel Paradise” zaręczyny wśród
„Hotel Paradise” zaręczyny wśród uczestników.
https://www.instagram.com/artur.hotelparadise2/
„Hotel Paradise” zaręczyny wśród
Źródło: https://www.instagram.com/artur.hotelparadise2/

Pikanterii całemu temu zamieszaniu dodaje, fakt, że ta dwójka, w żaden sposób nie wykazuje sobą zainteresowania w aktualnie emitowanych odcinkach „Hotelu Paradise”. Nic dziwnego, że internaucie zarzucają im brak wiarygodności.

„Znowu sobie jaja robią ….😂wprowadzają w błąd wszystkich ..”

„Ale robicie z ludzi idiotów:”

Przypominamy, że to nie pierwszy raz, kiedy Sonia i Artur opublikowali dwuznaczne posty. Jakiś czas temu 21-latka zamieściła na swoim profilu zdjęcia z Arturem, sugerując internautom, że łączy ich coś więcej. Zobacz: „Hotel Paradise” Sonia z Arturem zostali parą po programie?! Wspólne zdjęcie nie pozostawia złudzeń!

sonia
https://www.instagram.com/sonia.hotelparadise2/

Myślicie, że zaręczyny uczestników „Hotel Paradise” to jedynie prowokacja, czy może tych dwoje naprawdę się w sobie zakochało?

1 komentarz

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry