Połącz się z nami

Ida Nowakowska zdradziła, że nie wyobraża sobie korzystać z pomocy niani. Powód może Was zaskoczyć

Ida Nowakowska - czołowa gwiazda TVP

Z życia gwiazd

Ida Nowakowska zdradziła, że nie wyobraża sobie korzystać z pomocy niani. Powód może Was zaskoczyć

Ida Nowakowska w obecnym roku przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko – synka Maxa. Pomimo tego, młoda mama szybko wróciła do zawodowych obowiązków. Jak się okazuje, prezenterka nie zamierza korzystać z pomocy niań. Zobaczcie, co przyznała.

Ida Nowakowska – macierzyństwo

Ida Nowakowska w tym roku dołączyła do grona świeżo upieczonych mam. Tancerka podzieliła się szczęśliwą nowiną w jednym z odcinków Pytania na śniadanie, gdzie zaprezentowała sporych rozmiarów brzuszek ciążowy i ogłosił, że wraz z mężem – Jackiem Herndonem spodziewa się dziecka.
Od tego momentu Ida chętnie dzieliła się z internautami szczegółami dotyczącymi przygotowaniami przyjścia na świat swojej pociechy, a kiedy jej syn był już na świecie dzieliła się tematami związanymi z macierzyństwem.

Tancerka i prezenterka telewizyjna oraz jedna z czołowych gwiazd Telewizji Polskich nie zrobiła sobie długiej przerwy po urodzeniu dziecka. Ida już dwa tygodnie po narodzinach synka, wróciła do swoich zawodowych obowiązków.

Zobacz także: Figura Idy Nowakowskiej po porodzie zwala z nóg

Ida korzysta z pomocy niani?

Wiele znanych gwiazd, które mają napięty zawodowy grafik decyduje się na zatrudnienie niani, która choć trochę odciąży ich w opiece nad maleństwem i pozwoli na dopilnowanie swojej kariery. Jak się okazuje, Ida Nowakowska nie wyobraża sobie takiego rozwiązania. W rozmowie z Jastrząbpost przyznała, że nigdy nie chciałaby oddać Maxa obcej osobie, choć nie potępia, jeśli ktoś uważa i robi inaczej. Tancerka zdradziła, co jest jej największą obawą:

„Ja jestem taką osobą, która nie chciałaby nigdy oddać mojego dziecka niani. U nas nigdy nie było żadnej niani w rodzinie. Nie mówię tutaj negatywnie, bo na pewno są sytuacje, gdzie potrzeba niania i nie jest moją rolą, żeby kogoś oceniać. Ale ja jestem na tym etapie, że nie mogę nawet na chwilę dać Maxa komuś na ręce, bo się boję, że będzie coś nie tak. Więc tylko jak na razie moja mama i Jack opiekują się Maxem. Wspólnie tworzymy taką drużynę. I jest super.”

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska z synem Maxem

Zobacz także: Ida w kreacji idealnej dla mam

Zgadzacie się z Idą, a może macie inne zdanie na ten temat?

Źródło: Jastrząbpost, Akpa, Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry