Połącz się z nami

Ida Nowakowska pokazała spory ciążowy brzuszek! Poród tuż tuż…

Ciązowy brzuszek Idy Nowakowskiej jest juz spory

Z życia gwiazd

Ida Nowakowska pokazała spory ciążowy brzuszek! Poród tuż tuż…

Ciąża prezenterki TVP wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród jej fanów. Już niebawem na świat przyjdzie synek gwiazdy Pytania na śniadanie. Ciążowy brzuszek Idy Nowakowskiej jest już sporych rozmiarów! Zobaczcie piękne zdjęcia z sesji ciążowej!

Ida Nowakowska jest w ciąży

Pod koniec stycznia, Ida Nowakowska ogłosiła radosną nowinę. Podczas wtorkowego wydania Pytanie na śniadanie prezenterka oficjalnie poinformowała o tym, że jest w ciąży. Ogromnym zaskoczeniem było, gdy okazało się, że Nowakowskiej udało się utrzymywać ten fakt w tajemnicy przez prawie sześć miesięcy.

Od chwili ogłoszenia stanu błogosławionego, Ida chętne pokazuje swoje ciążowe krągłości. Wielokrotnie również wypowiadała się na temat ciąży. Zdradziła między innymi, jak się czuje, jaki ma ciążowe zachcianki. Wielu fanów prezenterki zastanawiało się, jakiej płci dziecko nosi Ida. Po czasie gospodyni Pytania na śniadanie podzieliła się te wiadomością i zdradziła, że wkrótce na świat przyjdzie jej synek.

„Chyba możemy już zdradzić, że to będzie chłopiec! W tym samym czasie dzieci spodziewają się także moi przyjaciele. Na świat ma przyjść kilku chłopaków i dziewczynka. Mam nadzieję, że zostaną przyjaciółmi na całe życie”

Zobacz także: Znamy płeć dziecka Idy Nowakowskiej

Ciążowy brzuszek Idy Nowakowskiej

Nowakowska nie ukrywa swojego wielkiego szczęścia i na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia, na których eksponuje swoje ciążowe krągłości. Jakiś czasu temu Ida pokazała zdjęcia z sesji, na której pozowała wraz z mężem. Teraz ponownie postanowiła podzielić się kolejną ciążową fotografią.

Pod zamieszczonym zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci wyrazili swój zachwyt na wspaniałym wyglądem Nowakowskiej:

„Najpiękniejsze co dzisiaj zobaczyłam …😍”

„Serce rośnie…! 🤍”

„Jak słodko matko

Nie da się ukryć, że stan błogosławiony bardzo służy przyszłej mamie. Ida wygląda w ciąży kwitnąco.

Warto zaznaczyć, że brzuszek prezenterki jest już sporych rozmiarów, zatem poród zbliża się wielkimi krokami. Nowakowska przywita na świecie swojego synka już w maju.

Jak Wam się podoba Ida w stanie błogosławionym?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry