Ida Nowakowska zdradziła swoje ciążowe zachcianki. Zrozumie to każda przyszła mama!

29 stycznia 2021
Przez: : J.J

Ida Nowakowska nie schodzi z ust Polaków, wszystko to za sprawą niedawno ogłoszonej ciąży. W jednym z wywiadów zdradziła, jak zmieniły się jej nawyki żywieniowe. Zobaczcie, co przyznała. Ida Nowakowska zdradziła swoje ciążowe zachcianki.

Ida Nowakowska niedawno w jednym z odcinków programu „Pytanie na śniadanie” ogłosiła, że wraz z mężem Jackiem Herndonem spodziewają się dziecka. Co ciekawsze, tancerka długo ukrywała wieść o swoim błogosławionym stanie w tajemnicy przed mediami. Ida poinformowała o swojej ciąży dopiero w szóstym miesiącu.

Od tej pory tancerka nie schodzi z ust Polaków. Wielu fanów kobiety zastanawia się, jak Ida przygotowuje się do szczęśliwego rozwiązania oraz jak będzie wyglądało jej życie po przyjściu na świat maleństwa.

Niedawno informowaliśmy Was o planach na przyszłość małżeństwa. Ida w jednym z wywiadów udzielonych w październiku przyznała, że wraz z mężem, ze względu na jego specyfikę pracy nie zamyka się na żadne kierunki życiowe. O tym przeczytacie tutaj: Ida Nowakowska po porodzie wyjedzie z Polski? TVP straci swoją gwiazdę?!

Ida Nowakowska zdradziła swoje ciążowe zachcianki.

Ida, jak każda kobieta w ciąży musi zmierzyć się ze zmianą swojego wyglądu. Choć tancerka pomimo szóstego miesiąca ma jeszcze małe krągłości, musi liczyć się z zachciankami. Ida w rozmowie z „Plotkiem” przyznała, jak przechodzi ciąże. Przyszła mama zdradziła, że jej stan bardzo ją uszczęśliwia. Jeśli natomiast chodzi o zmiany nawyków żywieniowych, nie są one duże. Jednak Ida musiała zrezygnować z lodów, które tak uwielbia, ale chętnie zastępuje je słonymi przekąskami:

„Ciąża absolutnie mnie uskrzydla. Sama się dziwię, że mam taki mały brzuszek, chyba dlatego, że od dziecka kilka godzin dziennie ćwiczyłam balet. Jem dużo kiszonek, papryki, ale tak poza tym za dużo się nie zmieniło. Może oprócz tego, że zamiast lodów (które normalnie kocham), wolę zjeść jakieś słone orzeszki i nie mogę już być taką kawoszką jak kiedyś.”

Czekacie na szczęśliwe rozwiązanie Idy Nowakowskiej?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej