Ida Nowakowska zostanie mamą! Prezenterka jest w zaawansowanej ciąży!

26 stycznia 2021
Przez: : M.J

Ida Nowakowska zostanie mamą, a o wszystkim mogliśmy się dowiedzieć we wtorkowy poranek na antenie TVP 2. Podczas śniadaniowego programu „Pytanie na Śniadanie” Nowakowska zdradziła, że jest już w zaawansowanej ciąży! Zobaczcie!

Ida Nowakowska od kilku lat jest jedną z głównych twarzy Telewizji Polskiej. Swoje życie pokierowała w stronę tańca, a my po raz pierwszy mogliśmy ją poznać w programie „You can dance”. Przez kilka lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych, jednak postanowiła wrócić do kraju i ta decyzja wyszła jej na dobre. Teraz Ida jest jedną z głównych postaci w TVP. Prowadzi nie tylko kolejne programy rozrywkowe, ale również wielkie imprezy takie jak: Eurowizja Junior, Sylwester Marzeń z Dwójką, czy program „Dance Dance Dance”.

Jak się okazuje, już niebawem Ida będzie mogła się sprawdzić w całkowicie nowej roli. Podczas wtorkowego wydania programu „Pytanie na śniadanie” Ida wraz z Tomaszem Wolnym byli gospodarzami i poruszyli temat sposobów, w jakie gwiazdy informują o tym, że ich rodzina już niebawem się powiększy. Ogromnym zaskoczeniem było to, że sama Ida na antenie ogłosiła, że jest w ciąży!

Ida Nowakowska zostanie mamą! Prezenterka jest w zaawansowanej ciąży!

Ida nie tylko zaskoczyła wiadomością na temat swojej ciąży, ale również tym, że jak się okazuje, jest już w szóstym miesiącu! Tancerka na antenie zdradziła, że do rozwiązania pozostało naprawdę niewiele czasu i musimy przyznać, że bardzo długo udało jej się utrzymać swój stan w tajemnicy przed mediami.

Co więcej, jak zauważyliśmy produkcja była przygotowana na ogłoszenie przez Idę radosnej nowiny. Prowadząca dostała od swoich kolegów i koleżanek gratulacje w formie tortu i kwiatów oraz pięknych upominków. Gospodyni programu nie zdradziła jednak, czy spodziewa się córki, czy syna. Na oficjalnym profilu programu śniadaniowego pojawiło się zdjęcie szczęśliwej przyszłej mamy z pięknym tortem.

„GRATULUJEMY 😍🍼☺️
To już 6. miesiąc! Nasza pytaniowa rodzinka się powiększa!”

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować Idzie i jej mężowi oraz życzyć dużo zdrowia dla mamy i maluszka!

Też jesteście zaskoczeni? Myślicie, że Ida zrezygnuje z prowadzenia „Dance Dance Dance”?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej