Połącz się z nami

Iga Lis: [wiek, rodzice, Taco Hemingway, Instagram]

Opisy gwiazd

Iga Lis: [wiek, rodzice, Taco Hemingway, Instagram]

Iga Lis jest znana w świecie polskiego show biznesu już od najmłodszych lat. Wszystko dlatego, ponieważ jej rodzice nie należą do grona osób anonimowych. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat jej życia, rodziny oraz partnera, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Iga Lis: wiek

Córka znanych dziennikarzy urodziła się 25 czerwca 2000 roku. W związku z tym, jakiś czas temu obchodziła swoje 20. urodziny. W dzieciństwie wychowywała ją głównie matka, z którą ma znacznie bardziej zażyłe kontakty, niż z ojcem. Jako nastolatka swoich sił próbowała w modelingu, gdzie miała okazję współpracować ze znanymi polskimi projektantami. Jednakże, ostatecznie zdecydowała się przerwać karierę, aby podjąć studia. Aktualnie mieszka w Londynie, gdzie studiuje na kierunku historia i stosunki międzynarodowe. Wszystko wskazuje na to, że po zakończeniu edukacji zamieszka razem ze swoim partnerem w Warszawie, gdzie zakupili już wspólne mieszkanie. Prócz nauki, podjęła pracę w polskim magazynie Vogue oraz jednym z brytyjskich portali.

Iga Lis: rodzice

Jej matka jest dziennikarka i prezenterka telewizyjna Kinga Rusin, natomiast ojcem Tomasz Lis, którego również doskonale znają wszyscy wielbiciele szklanych ekranów. Kiedy Iga miała 6 lat, rodzice zdecydowali, że ich małżeństwo nie ma już przyszłości, a ich drogi się rozeszły, co poskutkowało rozwodem. Właśnie to było głównym powodem mniejszej obecności mężczyzny w jej życiu, lecz ich kontakt nie zatracił się całkowicie.

Iga Lis: Taco Hemingway

Nie da się ukryć, że córka  dziennikarzy oraz jeden z najbardziej popularnych polskich raperów są uznawani za jedną z najbardziej gorących par w show biznesie. Zakochani przez długi czas nie obnosili się ze swoją relacją. Jednak, jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja, że zaręczyli się i planują ślub. Taco Hemingway jest od niej o 10 lat starszy i nie ukrywa, że dzięki partnerce przełamał swoją niechęć do kontaktu z ludźmi.

Iga Lis: Instagram

Dziewczyna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @iga_lis, a jej aktywność śledzi tam ponad 139 tysięcy użytkowników.

Wyświetl ten post na Instagramie.

One short night in Seoul by @forxst

Post udostępniony przez Iga (@iga_lis)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry