Połącz się z nami

Iga Świątek pochwaliła się pierwszym zakupem po wygranej – będziecie w szoku!

Iga Świątek pochwaliła się

Z życia gwiazd

Iga Świątek pochwaliła się pierwszym zakupem po wygranej – będziecie w szoku!

Iga Świątek pochwaliła się pierwszym zakupem po wygranej! Wcześniej informowała, że marzy o jachcie, jednak to, na co się zdecydowała może Was zaskoczyć!

Iga Świątek urodziła się 31 maja 2001 roku w Warszawie. W ostatnich tygodniach temat Igi jest jednym z najpopularniejszych w naszym kraju! Tenisistka zwyciężyła finałowy pojedynek z Sofią Kenin o zwycięstwo French Open 2020 i tym samym stała się pierwszą Polską tenisistką w historii, która wygrała turniej Wielkiego Szlema. Lista osiągnięć Igi jest naprawdę imponująca. Świątek jest także triumfatorką juniorskich turniejów wielkoszlemowych, m.in. Wimbledonu 2018 w grze pojedynczej oraz French Open 2018 w grze podwójnej dziewcząt. Ponadto dotarła do finału Australian Open 2017 w grze podwójnej i zwyciężyła złoty medal Letnich Igrzysk Olimpijskich Młodzieży 2018 w grze podwójnej dziewcząt.

Zobacz także: Mama Igi Świątek szczerze o relacji z córką – zdradziła, dlaczego nie miała z nią kontaktu!

Iga Świątek pochwaliła się pierwszym zakupem po wygranej!

Po wygranej Iga udzieliła kilku wywiadów. Podczas powrotu do Polski, tenisistka zatrzymała się w Salzburgu, gdzie na oficjalnym koncie na Instagramie Red Bulla odpowiadała na pytania internatów. Wielu z nich interesowało, na jaki cel przeznaczy zarobione pieniądze. Przypomnijmy, że Świątek za wygraną otrzymała 1,6 miliona euro, czyli ponad siedem milionów złotych! Wówczas młoda tenisistka wyznała, że wcześniej nie zarabiała tak dużych pieniędzy i marzy o jachcie!

„Na poprzednich turniejach moje nagrody pieniężne nie były tak wysokie, jak na Roland Garros, więc nie mogłam tego zrobić. Jednak moim marzeniem jest kupno jachtu, żeby pływać nim po polskich jeziorach” – powiedziała.

Niedługo później na Instagramie pojawiła się relacja. Iga Świątek pochwaliła się pierwszym zakupem po wygranej! To, na co je przeznaczyła z pewnością zdziwiła wielu. Postawiła na zabawkowe kaczuszki, które swoją podobizną przypominają tenisistów, supermana, jednorożca i lekarza.

źródło: https://www.instagram.com/iga.swiatek/

Spodziewaliście się? Myślicie, że Iga mimo wszystko zdecyduje się na zakup wspomnianego już wcześniej jachtu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry