Ignacy Jabłoński: [wiek, MasterChef Junior 8, Instagram]

5 maja 2023
Przez: : M.J

Ignacy Jabłoński jest jednym z finalistów 8. edycji programu MasterChef Junior, który walczyć będzie o prestiżową statuetkę oraz inne nagrody. Co wiadomo na jego temat? Ile ma lat i skąd pochodzi?

Ignacy Jabłoński: wiek

Uzdolniony kulinarnie chłopiec ma 11 lat i mieszka w Milanówku. Uczestnik programu pokochał gotowanie już kilka lat temu, a teraz w końcu mógł pokazać całej Polsce swoje kulinarne zdolności.

Jak sam przyznał, najlepszą kulinarną podróż przeżył w Tajlandii. Ignacy marzy także o podróży do Japonii i Korei, aby poznać tamtejsze smaki.

Ignacy Jabłoński: MasterChef Junior

Na początku marca wystartowała 8. edycja MasterChefa Juniora. W programie po raz kolejny poznaliśmy wielu utalentowanych dzieciaków w wieku od 8 do 12 lat. Młodzi kucharze byli oceniani przez jury w składzie: Anna Starmach, Michel Moran oraz Tomasz Jakubiak.

W każdym odcinku szansę na zwycięstwo tracili kolejny młodzi kucharze. Ostatecznie do wielkiego finału udało się dostać Kai Ciąpale, Jakubowi Szafrańskiemu oraz Ignacemu Jabłońskiemu.

ZOBACZ TAKŻE: “MasterChef Junior 7”: Widzowie komentują zwycięstwo Heli Kłobuckiej! W sieci zawrzało!

W pierwszym etapie finału widzowie zobaczą konkurencję trzech drużyn prowadzonych przez jurorów. Uczestnicy będą musieli przygotować jedną z trzech potrwa: paella, risotto i nasi goreng.

W kolejnym etapie finaliści zaprezentują swoje menu degustacyjne. O tym do kogo trafi statuetka oraz nagroda pieniężna zadecydują jurorzy. Wielki finał 8. edycji MasterChef Junior zobaczymy na antenie TVN w niedzielę, 7 maja o godzinie 20:00.

Ignacy Jabłoński: Instagram

Ignacy prowadzi swój prywatny profil na Instagramie, tak jak jego koledzy i koleżanki z programu. Uzdolnionego 11-latka w sieci znajdziecie pod nazwą #ignacy_masterchef_junior. Chłopak chętnie zamieszcza tam zdjęcia z planu programu MasterChef Junior, a także swoje prywatne fotki. Można z nich wywnioskować, że oprócz gotowania Ignacy kocha także jazdę na rowerze.

Źródło: player.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej