Igor Herbut: [wiek, Lemon, żona, dziecko, The Four, Instagram]

20 lutego 2020
Przez: : KS

Igor Herbut to jeden z muzyków, którego kariera na polskim rynku muzycznym zaczęła się po sukcesie w programie telewizyjnym. Niewątpliwie, dało mu to większe możliwości, ale nie należy zapominać, że gdyby nie wielki talent, jego czas szybko dobiegłby końca. Sprawdźmy, co o nim wiadomo!

Igor Herbut: wiek

Artysta urodził się 17 grudnia 1990 roku, a więc ma skończone 29 lat. Pochodzi z małego miast Przemków, położonego na Dolnym Śląsku. Co ciekawe, mężczyzna ma korzenie łemkowskie. Edukację rozpoczął w rodzinnej miejscowości, a na studia udał się na Uniwersytet Zielonogórski o kierunku jazz i muzyka estradowa. Jest nie tylko piosenkarzem, ale także kompozytorem i autorem tekstów.

Igor Herbut: Lemon

Razem ze swoim kuzynem założył zespół Lemon, którego do tej pory jest wokalistą. Wszystko dlatego, że w momencie kiedy dostali się do programu Must Be the Music, postanowili powiększyć nieco swój skład. Okazało się, że są bezkonkurencyjni i wygrali show, zgarniając główną nagrodę. Zespół funkcjonuje do tej pory i może pochwalić się licznym gronem fanów. Do tej pory wydali cztery albumy studyjne. Ich najpopularniejsze piosenki to Scarlett, Napraw oraz Sowa.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez  (@aigorek)

Igor Herbut: The Four. Bitwa o sławę

Okazuje się, że już niebawem Herbut będzie miał okazję sprawdzić się w nowej roli. Mianowicie, zasiądzie na fotelu jurorskim w programie The Four Bitwa o sławę. W nowym show Polsatu zobaczymy również Kubę Badacha, Natalię Nykiel i Natalie Szroeder.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez  (@aigorek)

Igor Herbut: żona

Od 2013 roku jest związany z Małgorzatą Dec, jednak wszystko wskazuje na to, że para dotychczas nie zdecydowała się jeszcze na ślub. W lipcu 2019 roku, na świecie powitali synka, dla którego wybrali imię Kai. Szczęśliwy tata chętnie dzieli się jego fotografiami na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz także: Igor Herbut został ojcem!

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez  (@aigorek)

Igor Herbut: Instagram

Jego aktywność na Instagramie śledzi ponad 78 tysięcy użytkowników! Wszyscy zainteresowani znajdą go pod nazwą @aigorek. Zdjęcia, które dodaje pochodzą nie tylko z występów i koncertów, ale również życia prywatnego artysty.

Źródło: Instagram Igora Herbuta

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz