Połącz się z nami

Igor Kwiatkowski: [wiek, kabaret, Paranienormalni, żona, Instagram]

Opisy gwiazd

Igor Kwiatkowski: [wiek, kabaret, Paranienormalni, żona, Instagram]

Igor Kwiatkowski to bez dwóch zdań jeden z najbardziej popularnych komików w Polsce. Jego występy cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród miłośników dobrego poczucia humoru. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat jego kariery, ale także życia prywatnego, gorąco zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Igor Kwiatkowski: wiek

Artysta kabaretowy urodził się 20 stycznia 1978 roku. W związku z tym, w tym roku skończył 42 lata. W sieci dotrzemy również do informacji, że pochodzi z Kowar, miejscowości położonej w województwie dolnośląskim. Co ciekawe, na swoim koncie ma role w serialu ,,Samo życie’’. Oprócz tego, przed rozpoczęciem kariery pracował w różnych miejscach. Między innymi był to magazyn, supermarket oraz rozgłośnia radiowa. Niewątpliwie, dla wielu dużym zaskoczeniem może być fakt, że z wykształcenia jest kucharzem. Był również prowadzącym programu telewizyjnego ,,Śpiewajmy razem. All Together Now’’.

Igor Kwiatkowski: Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni to jedna z najbardziej popularnych grup w Polsce. Powstał w 2004 roku, a jego założycielami prócz Kwiatkowskiego byli Robert Motyka oraz Rafał Kadłucki. Ich kabaret odniósł wielki sukces, a liczba fanów na pewno przekroczyła ich najśmielsze oczekiwania. Jednakże, w 2017 roku zdecydował się na rozpoczęcie kariery solowej.

Igor Kwiatkowski: Mariolka

Najbardziej charakterystyczne postacie, które udało mu się wykreować to oczywiście Kryspin i Mariolka. Szybko stali się oni ulubieńcami publiczności. Doskonale odnajduje się także w parodiach. Za swoją działalność otrzymał nawet kilka nagród i wyróżnień.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Igor ski (@kwiatkowski_igor)

Igor Kwiatkowski: żona

Na temat życia prywatnego artysty wiadomo niewiele. Ma żonę Barbarę, z którą razem wychowuje dwoje dzieci. Ich starszy syn Wiktor urodził się w 2005 roku, a jego młodsza siostra Maja trzy lata później.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez ki (@kwiatkowski_igor)

Igor Kwiatkowski: Instagram

Twórca kabaretu Paranienormalni prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kwiatkowski_igor, a jego aktywność śledzi tam na chwilę obecną ponad 3,5 tysiąca użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Igki (@kwiatkowski_igor)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry