Połącz się z nami

Ile Joanna Mazur ZAROBIŁA dzięki „Tańcowi z Gwiazdami”? KWOTA zwala z nóg!

Rozrywka

Ile Joanna Mazur ZAROBIŁA dzięki „Tańcowi z Gwiazdami”? KWOTA zwala z nóg!

Joanna Mazur bez wątpienia może powiedzieć, że dzięki swojemu udziałowi w „Tańcu z Gwiazdami” jej życie zmieni się na lepsze. Niewidoma biegaczka w finale pokonała YouTubera Tomasza „Gimpera” Działowego, zdobyła kryształową kulę i 100 tysięcy złotych. Jednak jak obliczył jeden z tabloidów Mazur, za cały swój udział w programie zgarnęła dużo, dużo więcej! Zobaczcie!

Finał dziewiątej edycji tanecznego show już za nami. Emocje w ostatnim odcinku sięgały zenitu i tak naprawdę do końca nie było wiadomo, kto sięgnie po kryształową kulę. Jednak dzięki widzom programu, na najwyższym podium znowu stanęła Joanna Mazur, jednak tym razem nie wygrała go biegnąc, ale tańcząc. Niewidoma mistrzyni świata była ogromnie wzruszona. W jej ręce trafiła wymarzona kryształowa kula i 100 tysięcy złotych. Nie zapomniano również o nagrodach od sponsorów.

View this post on Instagram

Tak to naprawdę się stało! 😭🖤

A post shared by Joanna Mazur (@mazurjoanna_) on

Jak wiadomo, każdy uczestnik „TzG” za każdy z odcinków dostaje ustaloną wcześniej kwotę. Mazur dostawała około 3 tysięcy złotych co tydzień. Po jednym z odcinków show, kiedy Joanna pokazała swoje skromne warunki mieszkaniowe, o których pisaliśmy TUTAJ, fani zorganizowali dla niej zbiórkę pieniędzy, dzięki której udało się zebrać ponad 300 tysięcy złotych.

Jej historia najwyraźniej wzruszyła jednego z biznesmenów, który postanowił ofiarować jej mieszkanie warte niemal pół miliona złotych.

Więc jeśli podliczymy jej udział w programie, od początku do końca, to Joanna Mazur może już spać spokojnie, bo dzięki udziale w show zarobiła niemal MILION ZŁOTYCH!

Po zakończonym finale wszyscy uczestnicy wraz z tanecznymi partnerami wybrali się do jednej z warszawskich restauracji, aby uczcić zakończenie dziewiątej edycji programu. Impreza na pewno musiała być udana, lecz swoją obecnością nie zaszczycili pozostałych, zwycięzcy programu, którzy najwidoczniej woleli świętować sami w zaciszu domowym z dala od kamer i paparazzi.

Naszym zdaniem Joanna może na pewno powiedzieć, że jej udział w „TzG” był trafiony w dziesiątkę, a jej życie zmieni się na lepsze!

Spodziewaliście się tak kosmicznej kwoty?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry