Ile kosztuje gałka loda u Magdy Gessler? Możecie się zaskoczyć!

26 czerwca 2022
Przez: : M.J

Ceny za gałkę loda nad Bałtykiem i większych miastach niejednokrotnie wzbudzały żywe zainteresowanie internautów. Postanowiliśmy sprawdzić, ile kosztują lody u Magdy Gessler, której punkty gastronomiczne Ice Queen można znaleźć na mapie całego kraju. Zobaczcie, cenę jaką trzeba zapłacić za jedną gałkę u gospodyni Kuchennych Rewolucji.

Ceny lodów w sezonie wakacyjnym 2022

Wraz z rozpoczęciem letniej pogody a co za tym idzie wyjazdów w najróżniejsze miejsca w Polsce internauci wrzucają do sieci paragony grozy. Czytaliśmy już doniesienia o obiadach nad Polskim morzem, słodkich przekąskach typu gofry czy fast foodach.

ZOBACZ TAKŻE: Planujesz wakacje nad polskim morzem? Ceny zwalają z nóg

Wiele mówi się również o gałkach lodów, które niegdyś kosztowały 1-2 zł. Wraz z latami ceny lodów wzrosły. Obecnie media obiegają zdjęcia cenników w lodziarniach oraz punktach z lodami, sięgającymi od 6 zł wzwyż.

ZOBACZ TAKŻE: Ile kosztuje wielkanocny catering od Magdy Gessler? Ceny świątecznych potraw ponownie zwalają z nóg

Cena za gałkę loda u Magdy Gessler

Wiele osób zastanawia się zapewne, jaką cenę trzeba zapłacić za gałkę loda u Magdy Gessler. Jedna z najpopularniejszych restauratorek w naszym kraju w 2019 roku założyła sieć lodów pod franczyzę Ice Queen. Gessler otwierając lokal zapewniała, że receptura jest jedyna w swoim rodzaju i pochodzi od jej prababci, która mieszkała we Włoszech.

Magda Gessler
Magda Gessler

W wielu polskich miastach możecie natrafić na lokale sygnowane nazwiskiem Magdy Gessler. Gospodyni programu Kuchennych Rewolucji nie narzuca jednak swoich cen, a każdy lokal podejmuje tę decyzję osobiście. Jak się okazuje, ze względu na miejscowości ceny wahają się od 6 zł w mniejszych miastach typu Ciechocinek, do 9 zł w stolicy.

Warto zaznaczyć, że jest to standardowa cena, którą często spotkacie w różnych punktach gastronomicznych na terenie całej Polski.

Lody Gessler
Lody Ice Queen

Jak oceniacie cenę za gałkę loda u Magdy Gessler?

Źródło: Instagram Magdy Gessler, Ice Queen

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej