Ile waży Ewa Chodakowska? My wiemy!

10 grudnia 2022
Przez: : M.J

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w naszym kraju. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się ile waży, teraz mamy dla Was odpowiedź. Możecie być zaskoczeni. Zgadniecie?

Ewa Chodakowska kariera i życie prywatne

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w naszym kraju. Od lat zajmuje stabilne miejsce w polskim show-biznesie. Ewa namawia polskie społeczeństwo do zmiany stylu życia. Na swoim koncie ma nie tylko autorskie treningi czy przepisy na zdrowe dania. Dodatkowo proponuje zbilansowane cateringi, które dostarcza w wielu miastach w Polsce oraz linię kosmetyków, w której ofercie każda z nas znajdzie coś dla siebie.

Prywatnie mężatka. Mężem Ewy Chodakowskiej jest Lefteris Kavoukis, z którą połączyło ją nie tylko silne uczucie, ale i wspólne zamiłowanie do sportu i aktywności fizycznej.

ZOBACZ TAKŻE: Chodakowska otworzyła się na temat rywalizacji z Lewandowską! “Wiem, że byłam pierwsza”

Instagram Ewy Chodakowskiej

Ewa prowadzi z wielkim zaangażowaniem swój profil w mediach społecznościowych, gdzie pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Ewa pokazuje tam swoją namiastkę życia codziennego oraz karierę zawodową. Profil na Instagramie służy trenerce również do motywowania Polaków do zmiany swojego życia. Choda pokazuje, co robić, by zgubić zbędne kilogramy i jak popracować nad swoją sylwetką.

Ewa Chodakowska trenerka
Ewa Chodakowska – trenerka

Wiele osób zastawiało się zapewne niejednokrotnie, ile waży Ewa Chodakowska. Jak wiemy trenerka jest posiadaczką szczupłej, bardzo wyćwiczonej sylwetki, o mocno zarysowanych kształtach. Jeśli również należycie do tego grona teraz mamy dla Was odpowiedź.

Publikując jeden z wpisów na swoim Instagramie, gdzie trenerka chwali się swoją zjawiskową figurą zdradziła swoją wagę. Ewa przyznała, że waży 55 kilogramów.

“55 kg of SELFLOVE ♥️”

Spodziewaliście się?

Źródło: Instagram Ewy Chodakowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej