Ile ZARABIA Joanna Kulig za dzień pracy? KWOTA powala!

19 czerwca 2019
Przez: : M.J

Joanna Kulig została okrzyknięta “nową sensacją kina” i na pewno nie może narzekać na brak ofert. Całkiem nie dawno została po raz pierwszy mamą, a jej urlop macierzyński właśnie dobiega końca. W tym tygodniu rozpoczęła zdjęcia do nowego filmu, w którym Kulig zagra główną rolę. Jak możemy się dowiedzieć, zarobki za dzień pracy przyprawiają o zawrót głowy! Zobaczcie!

Kariera Joanny Kulig

Chociaż Joasia gra w filmach już od dawna, to dopiero film  “Zimna Wojna” otworzyła jej drzwi do międzynarodowej kariery. Dzięki temu jej stawki za dzień zdjęciowy wzrosły do astronomicznych kwot, a Kulig jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek i bez wątpienia może stawiać swoje warunki, jeśli chodzi o pieniądze!

Dzięki filmowi “Zimna Wojna” Kulig zyskała sympatię widzów na całym świecie. Aktorka bez dwóch zdań nie może narzekać na brak zainteresowania. Jej talent i ciężka praca uczyniły ją jedną z najlepszych polskich aktorek. Pomimo tego, że Joasia całkiem nie dawno została mamą, to nie zrezygnowała z pracy i właśnie zakończyła swój urlop macierzyński.

W tym tygodniu Joasia rozpoczęła zdjęcia do filmu “The Eddy”, który będziemy mogli oglądać na platformie “Netflix”. Joasia w filmie zagra główną rolę i wcieli się w postać piosenkarki imieniem Maja. Zdjęcia do filmu realizowane są w stolicy Francji Paryżu, a reżyserem jest sam Damien Chazelle, który brał udział w oscarowej produkcji “La La Land”.

Ile zarabia Joasia Kulig?

Joasia za dzień zdjęciowy zgarnie 100 TYSIĘCY ZŁOTYCH! Ta oszałamiająca kwota, jak na polskie realia jest naprawdę ogromna i nie jeden aktor może pomarzyć o takiej gaży. Jednak jak wiemy, Kulig swoją ciężką pracą i talentem zapracowała sobie na to i teraz sama może negocjować swoje stawki, które wzrastają z każdą produkcją, w której bierze udział.

Zobacz także: Joanna Kulig jest milionerką?

Joasia jak sama napisała pod zdjęciem, pracuje tak naprawdę na dwa etaty. Jej synek dzielnie jej towarzyszy podczas zdjęć do filmu w Paryżu. Producenci stanęli na wysokości zadania i dodatkowo zapewnili aktorce wyżywienie, transport oraz opiekę medyczną dla niej i jej synka.

Najwidoczniej Joasia doskonale wie jak połączyć pracę z macierzyństwem, a my nie możemy się już doczekać, kiedy zobaczymy ją w nowej roli!

Też uważacie, że Joasia jest jedną z najlepszych aktorek w naszym kraju?

Źródło: Instagram Joanny Kulig

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz