Ile zarabiają “dziewczyny do towarzystwa” w Dubaju? Doda ujawnia kwoty!

4 października 2021
Przez: : obcas

Ile zarabiają “dziewczyny do towarzystwa” w Dubaju? W sieci pojawiły się konkretne kwoty, jakie ujawniła Doda. Popularna wokalistka, aktorka oraz producentka, zdradziła szczegóły dotyczące zarobków Polek, które w wiadomym celu udają się właśnie do Dubaju – wszystko w rozmowie z Pomponikiem, o czym pisze Wirtualna Polska. Ile zatem można zarobić tam choćby przez weekend? Zależy to od kilku czynników, ale kwoty naprawdę wbijają w ziemię.

Ile zarabiają “dziewczyny do towarzystwa” w Dubaju? Doda ujawnia kwoty, które wbijają w ziemię

W ostatnich dniach coraz głośniej robi się o filmie Dody – mowa rzecz jasna o “Dziewczynach z Dubaju”, który według Filmweb, swoją premierę będzie miał pod koniec listopada. Produkcja ma czerpać z książki Piotra Krysiaka o podobnej tematyce.

Im bliżej debiutu “Dziewczyn z Dubaju” na wielkim ekranie, tym więcej pikantnych szczegółów wychodzi na światło dzienne. Wszystkim dzieli się między innymi Doda, która przy okazji dba o reklamę dzieła. Tym razem, w rozmowie z serwisem Pomponik zdradziła, jakie kwoty mogą inkasować “dziewczyny do towarzystwa” wyjeżdżające do Dubaju. Okazuje się, że wpływa na to przynajmniej kilka czynników. Mowa choćby o liczbie języków, w jakich potrafią się porozumiewać. Portal film.wp.pl podaje, że “dziewczyny do towarzystwa” dzieli się na 3 grupy. Więcej szczegółów zdradza już sama Doda.

ZOBACZ TAKŻE: ZA ILE POJAWIĄ SIĘ PIERWSZE OBOSTRZENIA? ANDRZEJ HORBAN WSKAZUJE KONKRETNY TERMIN. EKSPERCI PRZEWIDUJĄ, ILE ZAKAŻEŃ NA DOBĘ POJAWI SIĘ W PAŹDZIERNIKU. JAK WYGLĄDAJĄ PROGNOZY NA ROZPOCZYNAJĄCY SIĘ MIESIĄC?

Kwoty liczone w tysiącach dolarów. W przypadku władania przynajmniej dwoma językami…

Wypowiedź Dody odbiła się szerokim echem. Gwiazda w rozmowie z Pomponikiem wyjawiła gorące szczegóły dotyczące “dziewczyn z Dubaju” oraz ich zarobków. Mowa o kwotach, które liczone są w tysiącach dolarów. Słowa Dody przytacza film.wp.pl, my natomiast cytujemy je poniżej:

Jeżeli mówimy o luksusowej ‘escordzie’, czyli takiej, która włada minimum dwoma językami, to po weekendzie, paru dniach […] wracały z 20 tysiącami dolarami w kieszeni. Ale myślę, że jeśli jest pracowity weekend i dochodzą tipy to w ciągu trzech czterech dni na luzie zarobią 70 tysięcy dolarów.

źródło: film.wp.pl, Pomponik, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej