Ile zarabiają gwiazdy w czasie pandemii? Niektóre kwoty zwalają z nóg!

8 listopada 2020
Przez: : M.J

Julia Wieniawa, Małgorzata Rozenek -Majdan, czy Małgorzata Socha to gwiazdy, które bez wątpienia nie mogą narzekać na zarobki. Jak się okazuje, nawet pandemia koronawirusa nieco mniej dała się im we znaki. Jakie kwoty wchodzą w grę? Zobaczcie, ile zarabiają gwiazdy w czasie pandemii!

Nie da się ukryć, że pandemia dała się we znaki niemal każdemu z nas. Kolejne obostrzenia nakładane przez rząd spowodowały, że wielu Polaków straciło miejsca pracy, jak i musiało pozamykać swoje biznesy. Jak się okazuje, nie wszystkim kolejne ograniczenia dają się we znaki, a w polskim show-biznesie są osoby, które na pewno nie mogą narzekać.

„Super Express” postanowił prześwietlić portfele poszczególnych gwiazd i jak się okazuje, wśród kobiet bez dwóch zdań przoduje Julia Wieniawa. Zaraz za nią jest jej koleżanka po fachu Małgorzata Socha oraz Małgorzata Rozenek-Majdan. Zobaczcie, ile zarabiają gwiazdy w czasie pandemii?!

Ile zarabiają gwiazdy w czasie pandemii?

Pierwsze miejsce w rankingu zajęła Julia Wieniawa. 21-latka ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. W tym roku nie tylko wzięła udział w „Tańcu z gwiazdami”, w którym dotarła do finału. Zagrała w głośnym filmie, który już teraz możemy zobaczyć na platformie Netflix „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, jak i stworzyła własną markę kosmetyków.

Ile zarabiają gwiazdy w czasie pandemii?

Zobaczcie: Kosmetyki Julii Wieniawy już dostępne – nie należą do najtańszych!

Julka ma na swoim koncie również mnóstwo kontraktów reklamowych, a ostatnio wraz z Anią Lewandowską i Małgorzatą Sochą została twarzą biżuterii Apart. Jak podaje „SE”, Wieniawa zarobi w czasie pandemii nawet 1,5 mln zł!

Zaraz za nią w rankingu znalazła się Małgorzata Socha. Liczne kontrakty reklamowe, seriale oraz filmy z jej udziałem pozwoliły jej zasilić konto o około 1,2 mln zł!

Na trzeciej pozycji znalazła się Małgorzata Rozenek-Majdan. Małgosia również nie może narzekać na brak kolejnych zleceń. Wszędzie jej pełno i nawet po narodzinach trzeciego syna nie zwolniła tempa. Na jej koncie pojawił się okrągły milion złotych!

Ile zarabiają gwiazdy w czasie pandemii?

W rankingu „SE” znalazła się jeszcze Cleo z taką samą kwotą na koncie jak Małgorzata- Rozenek oraz Viki Gabor! Nastolatka może się pochwalić zarobkami w okolicach 600 tysięcy złotych!

Spodziewaliście się, że to Julia Wieniawa w tym roku wysunie się na prowadzenie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz