Połącz się z nami

Imponujące zarobki Roksany Węgiel! Będziecie w szoku!

Z życia gwiazd

Imponujące zarobki Roksany Węgiel! Będziecie w szoku!

Chociaż młoda artystka dopiero od niedawna posmakowała życia w show- biznesie, to już cieszy się ogromną popularnością oraz osiągnieciami. W związku z tym jej zarobki również są imponujące jak jej kariera. Wiecie ile zarabia młoda piosenkarka?

Roksana Węgiel swoją popularność zyskała dzięki wygranej w talent show muzycznym „The Voice Kids”, a przypieczętowała wygraną na festiwalu dziecięcej Eurowizji. Od tej pory jej kariera nabrała tempa, a młoda wokalista swoją ciężką pracą udawania, że zasługuje na miano najlepszej w Polsce piosenkarki młodego pokolenia.

Chociaż Roksana nie wydała jeszcze swojej płyty to jej utwory stają się hitami, a stacje biją się o udział artystki podczas muzycznych imprez, wystąpiła m.in. podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką z Zakopanem. W nieoficjalnych informacji wynika, że artyści podczas tego koncertu zgarniali od 60-120 tysięcy złotych.

14- letnia piosenkarka regularnie koncertuje. Nie wiadomo ile dokładnie Roksana zgarnia za jeden koncert, ale jak informuje antyradio.pl, za jeden koncert młodzi artyści otrzymują ok. 30 tysięcy złotych.

Oprócz koncertów młoda wokalistka ma również inne źródła zarobków. Jak każda gwiazda swój domowy budżet wspiera dzięki występom w reklamach. W ubiegłym roku Roksana współpracowała z marką odzieżową Reporter Young, a w tym roku St. Right.

Ostatnio młoda wokalistka wzięła udział w reklamie sieci Play, reklamując zestaw Junior Box.

Dochody z reklam nie są do końca znane, jednak za udział w nich gwiazda mogła zarobić nawet 300 tysięcy. Tyle wg biznes.onet.pl otrzymała Małgorzata Socha za udział w reklamie Play.  

Niewątpliwie, Roksana Węgiel może pochwalić się całkiem imponującymi zarobkami. Dzięki ciężkiej pracy i talentowi osiągnęła spory sukces, więc na dochody nie ma co narzekać!  

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry