Ina Rybarczyk: [wiek, kariera, Hell’s Kitchen, Instagram]

31 sierpnia 2022
Przez: : KS

Ina Rybarczyk jest jedną z uczestniczek 6. edycji programu Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia. Produkcja po przerwie powraca na antenę Polsatu. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat jednej z jej gwiazd, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Ina Rybarczyk: wiek

Z dostępnych w sieci źródeł możemy dowiedzieć się, że Ina ma 33 lata. Na co dzień mieszka w Poznaniu i jest szczęśliwą singielką. Ukończyła studia na Akademii Sztuk Pięknych na kierunku grafika.

Uczestniczka Hell’s Kitchen. Piekielnia kuchnia 6 ma na swoim koncie wydanie już trzech książek. Oprócz tego, prowadzi bloga, na którym zajmuje się tematyką roślinną. Już od kilku lat jeździ po Polsce, aby prowadzić warsztaty kuchenne.

W wolnych chwilach trenuje pole dance, a relaksu dostarcza jej także malowanie. Sama uważa się za osobę emocjonalną i nieprzewidywalną. Jest otwarta na innych ludzi i jeśli pełni rolę lidera, zawsze bierze winę na siebie.

Ina Rybarczyk

Zobacz także: Co wiemy o Karolinie Stolarskiej-Bigos?

Ina Rybarczyk: Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia 6

Ina doskonale rozwija się także w social mediach. Tam dzieli się nie tylko swoimi kulinarnymi dokonaniami, ale także życiem prywatnym. Uważa, że jej najmocniejszą stroną jest kuchnia wegetariańska oraz bezglutenowa i bezcukrowa.

Do tej pory nie miała okazji nauczyć się pracować z mięsem, ponieważ sama go nie spożywa. Udział w  programie Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia będzie doskonałą okazją do zmiany tego. Nie ukrywa, że jest bardzo zmotywowana i nawet jeśli praca z mięsem i rybami będzie sprawiać jej trudności, zrobi to z zamkniętymi oczami.

Ina Rybarczyk: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć profil Iny na Instagramie pod nazwą @truetastehunters. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 31 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej