Połącz się z nami

Internauci oburzeni wyborem piosenki Szemplińskiej na Eurowizję. Zarzucają ustawkę TVP!

Piosenka Eurowizja Alicja SzemplińskaPiosenka Eurowizja Alicja Szemplińska

News

Internauci oburzeni wyborem piosenki Szemplińskiej na Eurowizję. Zarzucają ustawkę TVP!

23 lutego poznaliśmy reprezentantkę naszego kraju na 65 Konkursie Piosenki Eurowizji. Zwyciężczyni „Voice of Poland” wystąpi na festiwalu w barwach biało- czerwonych. Jednak piosenka na Eurowizję Szemplińskiej wzbudziła skrajne emocje wśród widzów. Internauci oburzeni wyborem piosenki Szemplińskiej na Eurowizję. Zarzucają ustawkę TVP!

W ostatnią niedzielę odbył się finał „Szansy na Sukces. Eurowizja 2020″, podczas którego wyłoniona została reprezentantka Polski na 65 Konkursie Piosenki Eurowizji w Rotterdamie.

W finale wzięło udział 3 uczestników, którzy zgodnie z decyzją jurorów: Cleo, Michała Szpaka oraz Gromme, zostali wytypowani w poprzednim etapie „Szansy na Sukces”.  O udział w konkursie Eurowizji walczyła Kasia Dereń, Alicja Szemplińska oraz Albert Černy. Uczestnicy wykonali po dwa utwory. Pierwszy był to cover piosenki eurowizyjnej z poprzednich lat, drugi natomiast była to piosenka, która reprezentować będzie nasz kraj w konkursie.

Zgodnie z decyzją i wolą zarówno widzów jak i jurorów zwyciężczynią programu okazała się Alicja Szemplińska, która zaśpiewała piosenkę „Empires”, z którą wokalistka pojedzie do Rotterdamu, by reprezentować nasz kraj w 65 Konkursie Piosenki Eurowizji

Internauci oburzeni wyborem piosenki Szemplińskiej na Eurowizję!

Chociaż dla jurorów wybór okazał się oczywisty, zdania internautów na temat piosenki na Eurowizję są mocno podzielona. Jak wynika z komentarzy zamieszczonych na oficjalnym profilu „Szansy na Sukces. Eurowizja 2020” wynika, że z wyboru widzów i jurorów nie jest zadowolona znaczna część internautów:

„Albert powinien wygrać, według mnie miał lepszą piosenkę na eurowizje niż Alicja”

„Finał Eurowizji to: 1. Rytmiczna, melodyjna piosenka, 2. Czysty wokal, 3. Scena. Masz 3 minuty żeby przekonać widza. Z tą piosenką będzie ciężko w półfinale.”

„Głos ma piękny, ale piosenka totalnie nudna, bez wyrazu, taki o, eurowizyjny wyjec. Nawet nie ma co marzyć o wygranej, a szkoda.”

Znaleźli się i tacy, którzy zarzucają „ustawkę” TVP:

„Nie mam 100% pewności co do wiarygodności głosowania bo to co się wyprawia w TVP w ostatnim czasie zostawia wiele do życzenia…”

„Szkoda że polityka wygrała ☹️ „

„No i jak tu wierzyć w uczciwość…jury może się wstydzić. Po co w ogóle taką szopkę odstawili i jakieś eliminacje wymyślili.”

„Wygrała po to, aby Pan Prezes Kurski mógł się pochwalić „sukcesem” THE Voice”

Posłuchajcie „Empires” Alicji Szemplińskiej:

Zgadzacie się ze zdaniem internautów?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry