Internauci zarzucili Rozenek Photoshop. 42-latka pokazała, jak jest naprawdę

5 lutego 2021
Przez: : W.M.

Od pewnego czasu rodzina Majdanów przebywa na wakacjach. Jedno z ostatnich zdjęć Małgorzaty wywołało lawinę komentarzy, w których internauci zarzucili Rozenek Photoshop. Gwiazda odpowiedziała i pokazała, jak jest naprawdę.

Nowe zdjęcia, jakie opublikowała w sieci Perfekcyjna, powinny uciąć spekulacje internautów.

Małgorzata Rozenek-Majdan wspólnie z mężem Radosławem oraz synami od kilku tygodni przebywają na wakacjach w Meksyku. Najgorętsza para polskiego show-biznesu w tym czasie skrupulatnie relacjonuje swój pobyt w ciepłym kraju i publikuje w sieci wiele zdjęć i relacji.

Jedna z ostatnich fotek, którą pochwaliła się Małgorzata na Instagramie, wywołała niemałe poruszenie. Internauci zarzucili jej bowiem, że na zdjęciu nie przypomina samej siebie.

„Nie ma nic naturalnego, wszystko sztuczne!!”

„Ale Photoshop”

„Oj coś to zdjęcie dziwne jakaś inna osoba do Pani Małgosi zupełnie nie podobna”

Internauci zarzucili Rozenek Photoshop

Małgorzata nie czekała długo i postanowiła odnieść się do licznych zarzutów, które znalazły się pod jej poprzednim zdjęciem. Na dowód tego, 42-latka zestawiła obok siebie dwa zdjęcia z filtrem oraz bez.

„Przed i po 💁‍♀‍ błagam … w Polsce wszyscy są: lekarzami, selekcjonerami i ekspertami od photoshopu 😂 😂 😂 ale i tak Was kocham”

Małgosia doskonale znana jest swoim fanom z ogromnego dystansu. Internauci docenili jej szczerość i tym razem w zdecydowanej większość stanęli w jej obronie.

Pani Gosiu podejrzewam , że nie jedna osoba , która się Pani czepia o przerabianie zdjęć sama to rob”

„Jak ktoras jest bez filtra na zdjeciu lub bez inwazji kosmetyczki niech rzuci kamien

Co sądzicie o przerabianiu zdjęć?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz