Połącz się z nami

Internauci zdecydowali, kto opuścił „Love Island”! Igor i Magda poszli krok dalej!

Rozrywka

Internauci zdecydowali, kto opuścił „Love Island”! Igor i Magda poszli krok dalej!

Na wyspie miłości nigdy nie można być niczego pewnym. W zeszłym tygodniu odbyło się głosowanie widzów, w którym to oni mieli zadecydować, kto opuści program „Love Island„. Zobaczcie, kogo nie zobaczymy już w programie! Internauci zdecydowali, kto opuścił program „Love Island”!

Poprzedni tydzień bez wątpienia nie należał do nudnych na wyspie miłości. Pojawienie się Magdaleny i Nici wiele pozmieniało w hiszpańskiej willi. Nowe mieszkanki dostały ogromną szansę i to do nich należał wybór, z kim chcą stworzyć parę. Nici wybrała na swojego partnera Mikiego i tym samym Kornelia została singielką. Natomiast wybór Magdy najwięcej namieszał wśród par.

Piękna brunetka, która zamieszała w głowie niemal wszystkim mężczyznom w programie, wybrała na swojego partnera Igora. Przez jej decyzję to Alicja została singielką, jednak wybór Magdy najbardziej nie spodobał się Oliwii. Dziewczyna pomimo tego, że jest w parze z Mikołajem, nadal czuje coś do przystojnego blondyna.

Tym samym w hiszpańskiej willi mamy następujące pary: Magda i Igor, Nici i Miki, Oliwia i Mikołaj, Julia i Dominik oraz Ola i Rafał.

Po raz pierwszy było również tak duże grono singli. Bez pary w programie byli: Kamil, Mundek, Alicja i Kornelia. Co więcej, to właśnie internauci zadecydowali, który singiel musiał pożegnać się wyspą miłości!

Mikołaj wybaczył Oliwii!

W tym odcinku byliśmy świadkami pogodzenia się Oliwii i Mikołaja. Mężczyzna wybaczył 19-latce i dał jej drugą szansę.

Natomiast Igor coraz bardziej zadłużał się w Magdzie. Jak zaznaczył, zabija go jej spojrzenie. Pomiędzy tą dwójką na pewno czuć chemię.

Randka Magdy i Igora!

Igor z Magdą dostali szansę żeby lepiej się poznać. Wybrali się na randkę podczas, której nie brakowało pocałunków i romantycznych momentów. Igor wyznał nawet, że jest gotowy przeprowadzić się do Polski. Coś nam podpowiada, że ta para może być czarnym koniem tej edycji!

Internauci zdecydowali, kto opuścił „Love Island”!

Nie mamy wątpliwości, że żaden z uczestników nie chciałby w ten sposób odpaść z walki o miłość i główną nagrodę! Kiedy uczestnicy zebrali się w kręgu ognia, przyszedł czas na pożegnanie jednego z Islandersów. Za pomocą mobilnej aplikacji widzowie mogli zagłosować na jednego z czwórki singli, który ich zdaniem powinien odpaść z programu.

Jak się okazuje, widzowie wytypowali Kamila! To właśnie on zakończył swoją przygodę z „Love Island. Wyspa Miłości”.

Zaskoczeni jesteście wyborem internautów?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry