Połącz się z nami

Interwencja produkcji po ostatnim odcinku „Hotelu Paradise”! W sieci zawrzało!

Rozrywka

Interwencja produkcji po ostatnim odcinku „Hotelu Paradise”! W sieci zawrzało!

W ostatnim odcinku „Hotelu Paradise” z programem pożegnała się Magdalena Jankowska. Zaraz po ogłoszeniu werdyktu na oficjalnym profilu programu w mediach społecznościowych rozpętała się istna burza w komentarzach i jak się okazuje, produkcja programu nie mogła obok tego przejść obojętnie! Zobaczcie! Interwencja produkcji po ostatnim odcinku „Hotelu Paradise”!

22. odcinek reality-show przysporzył fanom tego formatu wiele emocji i to nie koniecznie tych pozytywnych. Już na samym początku byliśmy świadkami wybuchowej Puszki Pandory, podczas której Kamil Piórkowski po raz kolejny pokazał swoje nie do końca przyjazne oblicze. Niemniej jednak to, co wydarzyło się na końcu odcinka, rozjuszyło internautów i widzów.

View this post on Instagram

Nerwowo… 😈 #hotelparadise #tvn7 #siodemka #hotelparadisetvn7 #player #playerpl #bali #raj

A post shared by Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) on

Decyzją mieszkańców z programem musiała pożegnać się Magda Jankowska. Blondynce, która była do tej pory w parze z Robertem zostało zarzucone przez Kamila i Artura, że jest fałszywa. Co więcej, Magda, opuszczając rajski hotel, w gorzkich słowach podsumowała zachowanie chłopaków. I jak się okazuje, nie tylko dla niej było to nie na miejscu.

Zobaczcie: „Hotel Paradise” Mieszkańcy wyrzucili z programu jedną z dziewczyn! To było gorzkie pożegnanie!

Interwencja produkcji po ostatnim odcinku „Hotelu Paradise”!

Murem za Magdą od razu stanęli widzowie. Na oficjalnym profilu programu na Instagramie w komentarzach, internauci nie przebierali w słowach. Najwięcej do zarzucenia już po raz kolejny mieli Kamilowi. To właśnie on wraz z Ivanem i Arturem uknuli plan pozbycia się Jankowskiej z programu. Wpisy w sieci są na tyle mocne, że nie będziemy ich tutaj przytaczać. Najwidoczniej tego było już za wiele i musiała interweniować produkcja.

Produkcja programu postanowiła tym razem zabrać głos i pod jednym z postów na Instagramie pojawił się taki oto komunikat:

„Kochani, bardzo prosimy o kulturalną dyskusje, nie obrażajcie #stophejt.”

Trzeba przyznać, że niestety, ale wszechobecny hejt w dzisiejszych czasach może się dać we znaki każdemu z nas. Tym bardziej ludziom, którzy decydują się na udział w tego typu programach. Jak możemy również zauważyć, wielu internautów zwróciło uwagę na to, że to właśnie sposób, w jaki są przedstawiani uczestnicy rajskiego hotelu przez samą produkcję, namawia do hejtu:

„Jeśli chodzi o propagowanie patologicznych zachowań, to powinniście dostać ❗️❗️❗️PATO-AWARD❗️❗️❗️Upominacie ludzi? Naprawdę? Rozjuszyliście, a teraz chcecie pokazać pseudo-moralność 🤯🤬?”

„To WY pierwsi pokazaliście, że pozwalacie na hejt.”

Nie da się ukryć, że ten sezon „Hotelu Paradise” wzbudza skrajne emocje wśród widzów. Jednak my również apelujemy, aby czasami dwa razy się zastanowić nad tym, co się napisze w sieci, ponieważ słowa mogą wyrządzać większą krzywdę niż czyny. Tym bardziej że w tego typu programach biorą udział naprawdę młodzi ludzie, dla których tak gorzkie słowa mogą być bardzo krzywdzące…

Też uważacie, że w dzisiejszych czasach jest za dużo hejtu w sieci?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry