Połącz się z nami

Irina Shayk doprowadzona do łez! Co zrobił Bradley Cooper?

News

Irina Shayk doprowadzona do łez! Co zrobił Bradley Cooper?

Ostatnie doniesienia mediów wskazują na kolejne głośne rozstanie w Hollywood. Mowa o Bradley’u Cooperze i Irynie Shayk.

Od premiery „Star is born” minęło już sporo czasu. Niemniej o jego gwiazdach jest coraz głośniej. W kuluarach plotkuje się, że na planie filmu między Lady Gagą, a Bradleyem Cooperem zaiskrzyło. Para stworzyła elektryzujący duet na ekranie i jak podają media również poza nim.

Całą sprawę spotęgował występ artystów podczas gali rozdania Oscarów. Gaga i Cooper stworzyli na scenie niesamowicie romantyczną atmosferę. Podczas wykonywania hitu „Shallow” głęboko patrzyli sobie w oczy i czule się przytulali. Co najlepsze z publiczności przyglądała się temu obecna partnerka Coopera, Iryna Shayk. Operatorzy gali wychwycili jej niezadowoloną minę.Już wtedy gazety plotkarskie zaczęły huczeć o kryzysie w związku aktora. Jakiś czas później do sieci trafiło zdjęcie, na którym widać, że Bradley chwilę wcześniej otrzymał buziaka od Gagi. Sprawa nie ucichła nawet po tłumaczeniu piosenkarki, która w wywiadzie stwierdziła, że sama piosenka wymagała od nich stworzenia chemii na scenie. Film opowiadał o gorącej miłości, a duet był formą kreacji aktorskiej.

Ostatnio pikanterii sprawie dodało nagranie, w którym siedząca na trybunach Iryna, po rozmowie z aktorem wybucha płaczem. Nagranie obiegło internet, a fani zgodnie przewidują koniec związku aktora z modelką.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry