Połącz się z nami

Iwona Burnat w nowej fryzurze oczarowała swoich fanów. Jak wygląda?

Iwona burnat

Moda i uroda

Iwona Burnat w nowej fryzurze oczarowała swoich fanów. Jak wygląda?

Jedna z gwiazd popularnego reality-show „Żony Hollywood” pokazała się w zupełnie nowym kolorze włosów, który bardzo spodobał się jej fanom. Iwona Burnat w nowej fryzurze.

Zobaczcie, jak prezentuje się Iwona w ciemnym kolorze włosów. Internautom zdecydowanie przypadła do gustu ta zmiana.

Iwona Burnat to jedna z gwiazd popularnego niegdyś reality-show „Żony Hollywood”. Program, który opowiadał o losach zamożnych Polek, które na co dzień mieszkają w Stanach Zjednoczonych, szybko stał się prawdziwym hitem stacji TVN. Wystawne życie, piękne domy z basenami i drogie samochody, ale również problemy uczestników show, przyciągały przed ekrany ogromną ilość widzów.

Iwona Burnat i jej mąż Reggie Benjamin to jedna z par, którą oglądać mogliśmy w programie „Żony Hollywood”. Chociaż reality-show z ich udziałem zakończyło już swoją emisję, fani barwnej pary oglądać mogli ich również w ostatniej edycji programu „Ameryka Express”. Mimo że na swój sposób małżonkowie robi co w ich mocy, aby przemierzać nieznane zakątki, jako pierwsi zakończyli swoją przygodę w lubianym show stacji TVN.

Iwona Burnat w nowej fryzurze oczarowała swoich fanów

Już w programie „Żony Hollywood” Iwona dała się poznać jako pewna siebie kobieta, która stawiała na odważne i niebanalne stylizacje. Wierna jednak była jasnemu odcieniowi włosów, dlatego widzom dała się zapamiętać jako platynowa blondynka.

Na swoim profilu w mediach społecznościowych Burnat zdecydowała się opublikować nowe zdjęcie, które zdecydowanie zakończyło jej obserwatorów, gdyż zaprezentowała się na nim w ciemnym kolorze włosów. Zobaczcie sami. Iwona Burnat w nowej fryzurze.

Chociaż ciemne włosy Iwony to jedynie peruka, nowy image bardzo spodobał się fanom, którzy nie szczędzili miłych komentarzy swojej ulubienicy.

„Powiem szczerze że lepiej Ci w ciemniejszy włoskach😍”

„To peruka ale ten kolor pasuje do ciebie idealnie! 100 razy lepiej od blondu.”

„Bardzo ładnie!”

Myślicie, że Iwona posłucha rad internautów i zdecyduje się niebawem przyciemnić swoje włosy?

A jak Wam podoba się Burnat w nowej fryzurze?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry