Iwona Pavlović wie, kto wygra „Taniec z Gwiazdami”? Zobaczcie jej faworytów!

8 maja 2019
Przez: : M.J

Iwona Pavlović jest jurorką Tańca z Gwiazdami od 2005 roku. 57-latka jest również jedynym członkiem jury obecnym w każdej edycji i to nie zależnie od tego, która stacja telewizyjna nadawała taneczne show. Kogo tym razem wybrała na swojego faworyta do wygrania tej edycji? Zobaczcie!

Nowa edycja Tańca z gwiazdami

Od kiedy powstał program Taniec z Gwiazdami na tanecznym parkiecie wystąpiło wiele gwiazd z polskiego show-biznesu. Swoich sił w tańcu próbowali między innymi, Małgorzata Foremniak, Aleksandra Kwaśniewska, Justyna Steczkowska, Tomasz Kammel czy Edyta Górniak. Osoby, które śledzą taniec sław na parkiecie dobrze wiedzą, że Pavlović jest bardzo wymagającą i znana ze swoich krytycznych uwag. Występy gwiazd są wnikliwie przez nią oceniane, a ona nie boi się mówić sławą wprost, co myśli o ich tańcu.

Zobacz także: Sroga ocena Pavlović jednej z par! Szokujące słowa

Kto wygra TzG według Iwony Pavlović?

Jednak jak się teraz okazuje, już w półfinale Iwona Pavlović ma swoje typy, które jej zdaniem powinny znaleźć się w finale i walczyć o kryształową kulę. Przypomnijmy, że do półfinałowego odcinka doszły trzy pary.

W finale, który odbędzie się 17 maja 2019 roku, będziemy mogli zobaczyć albo Macademian Girl i Rafała Maseraka,

Joannę Mazur z Jankiem Klimentem,

lub Gimpera i Natalię Głębocką.

Pavlović na portalu Jastrząbpost wyjawiła, że w finałowym odcinku bardzo by chciała, żeby znalazły się obie panie, Joanna Mazur i Macademian Girl! Powiedziała również, że obie panie zasługują na ostatni odcinek, ponieważ tańczą na świetnym poziomie. Czy po takich słowach jurorki, trzecia para, czyli Gimper z Natalią mogą czuć się pokrzywdzeni?

Żeby sprawdzić, czy słowa Iwony Pavlović się potwierdzą musimy poczekać do 10 maja, bowiem właśnie w tym odcinku trzy pary będą walczyły o wielki finał! Z pewnością nie zabraknie emocji.

Macie swoich faworytów? A może podzielacie zdanie jurorki?

Źródło: JastrząbPost / Instagram Tańca z gwiazdami

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz