Połącz się z nami

Iza i Adam Małyszowie mają za sobą kilka kryzysów. W ich życiu nie zawsze było kolorowo – znamy szczegóły!

Małyszowie

Z życia gwiazd

Iza i Adam Małyszowie mają za sobą kilka kryzysów. W ich życiu nie zawsze było kolorowo – znamy szczegóły!

Iza i Adam Małyszowie są małżeństwem od blisko 24 lat. Dla wielu ich związek jest idealny, jednak jak sami wyznali, mają na swoim koncie kilka kryzysów. Poznajcie historię ich miłości!

Kilka słów o Adamie

Adam Małysz to jedna z najwybitniejszych postaci polskiego sportu. Utalentowany skoczek narciarski i kierowca rajdowy ma na swoim koncie ogrom osiągnięć. Małysz jest czterokrotnym olimpijczykiem, zdobywcą 4 medali olimpijskich i 6 medali mistrzostw świata, a ponadto jest czterokrotnym zdobywcą Pucharu Świata. Zdobył również 39 indywidualnych złotych medali mistrzostw Polski. Reasumując, wystąpił w 349 konkursach Pucharu Świata, wygrał 39 razy i 92 razy stanął na podium. Po zakończeniu kariery skoczka zaczął startować w rajdach samochodowych i 5 razy wziął udział w Rajdzie Dakar. Od 4 lat pełni funkcję dyrektora koordynatora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim.

Zobacz także: Iza Małysz wystąpi w Tańcu z Gwiazdami

Iza i Adam Małyszowie

Jeśli chodzi o życie prywatne, Adam od lat związany jest z Izabelą. Para pobrała się 16 czerwca 1997 roku w ewangelickim kościele pw. apostołów Piotra i Pawła w Wiśle. W tym samym roku, 31 października na świat przyszła ich córka, której dali na imię Karolina.

Iza i Adam Małyszowie dla wielu osób to para idealnie dobrana. Mało kto jednak wie, że w czasach „Małyszomanii” małżeństwo musiało sprostać wielu trudnościom. Ich życiem w tamtym czasie interesowała się niemalże cała Polska, a rodzinie skoczka trudno było uciec od błysku fleszy.

„Kiedyś napisali, że żona bierze rozwód, a w innej gazecie, że będziemy mieć drugie dziecko. I jedno, i drugie było oczywiście plotką, ale ja o tych plotkach nic nie wiedziałem” – powiedział niegdyś Adam w rozmowie z tygodnikiem Takie jest życie.

Adam Małysz z żoną

„To, że nam się układa, nie znaczy, że jesteśmy idealni. Mamy problemy. A dodatkowo mniej czasu na ich rozwiązywanie, więc jest czasem trudniej niż w normalnych małżeństwach. Oboje jesteśmy uparci, lubimy postawić na swoim, więc zawsze były zgrzyty. Kiedyś on wyciągał rękę na zgodę, teraz częściej ja to robię. Zrozumieliśmy, że życie jest krótkie i nie można tracić czasu na głupoty” powiedziała Iza w rozmowie z Faktem.

Jak widać ich miłość przetrwała wszystko, ponieważ Adam i Iza wciąż tworzą szczęśliwe małżeństwo i co więcej, wkrótce będą wyprawiać wesele swojej córce.

Spodziewaliście się takiej historii?

źródło: onet.pl, fakt.pl, Takie jest życie, Instagram Adammalyszofficial

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry