Iza i Kamil z programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” chcą iść krok dalej! Ich fani będą zachwyceni!

24 maja 2021
Przez: : M.J

Piąty sezon kontrowersyjnego programu już za nami. W małżeństwie pozostała tylko jedna para. Teraz wszystko wskazuje na to, że udział w eksperymencie okazał się dla Kamila i Izy strzałem w dziesiątkę. Ostatnio Iza w studio Dzień Dobry TVN zdradziła swoje plany na przyszłość z Kamilem. Na pewno będzie to świetna wiadomość dla wszystkich, którzy trzymali za nich kciuki!

Ślub od pierwszego wejrzenia 5

Piąty sezon programu dostarczył widzom mnóstwo emocji. Poznaliśmy trzy pary, które przez wiele tygodni starały się wytrwać w swoich związkach małżeńskich. Dodajmy, że wszyscy poznali się dopiero w dniu swojego ślubu. Nie da się ukryć, że udział w tym eksperymencie dostarczył im mnóstwa emocji i wrażeń oraz spowodował, że stali się osobami publicznymi.

Iza i Kamil poznali się w dniu swojego ślubu.

Jedną z par, która zdecydowała się na udział w show stacji TVN, byli Iza i Kamil. Choć początkowo niewiele osób dawało im szanse przez to, że parę dzieli różnica wieku, to jak już wiemy, w ich przypadku udział w programie zakończył się happy endem. Zarówno Iza, jak i Kamil podczas finałowego odcinka zaznaczyli, że pomimo kryzysów chcą nadal walczyć o swoje małżeństwo. Natomiast teraz okazuje się, że planują pójść krok dalej!

Zobacz także: Zazdrość zniczy relację Izy i Kamil?

Iza zdradziła plany na przyszłość

Iza wraz ze swoją mamą były gośćmi porannego programu Dzień Dobry TVN. Choć wiele osób czekało na Izę i Kamila, którzy opowiedzą nieco więcej na temat łączącego ich uczucia, to musieli zadowolić się obecnością samej Izy i jej mamy:

“Kamil został w domu. Niestety nie mógł przyjechać z nami tutaj. W ostatniej chwili dostał wolne w pracy, ale było już za późno, żeby zmieniać plany”– powiedziała w studio.

Dodajmy, że na swoim InstaStories Iza skomentowała swoją wpadkę. Jak zauważyli czujni widzowie, Kamil towarzyszył jej w podróży do Warszawy. 35-latka zaznaczyła, że wszystko było spowodowane stresem, niemniej jednak od samego początku to właśnie ze swoją mamą miała gościć w porannym programie.

Związek Izy i Kamila rozwija się w najlepsze.

Co więcej, 35-latka zdradziła nieco więcej na temat łączącej jej relacji z Kamilem. Jak się okazuje w ich związku szykują się spore zmiany. Małżeństwo ma w planach razem zamieszkać:

“Wspólne plany mamy takie, żeby razem zamieszkać. Niestety, ale pandemia nam wcześniej to uniemożliwiła. Chcemy rozwijać dalej tę relację i dążyć do jak najlepszych efektów”.

Jak również przyznała Iza, w ich związku cały czas iskrzy i nadal chcą budować relację, która rozpoczęła się na oczach tysięcy widzów! My trzymamy kciuki!

Spodziewaliście się, że Iza i Kamil będą razem po zakończonym show?

Źródło: Instagram Izy Juszczak / Kamila Węgrzyna / Dzień Dobry TVN

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej