Połącz się z nami

Iza Mączka mocno SCHUDŁA! Zobaczcie ją w nowym wydaniu!

Zdrowie i dieta

Iza Mączka mocno SCHUDŁA! Zobaczcie ją w nowym wydaniu!

Iza, którą poznaliśmy dzięki najnowszej edycji „Big Brothera” przeszła wielką metamorfozę, a to wszystko dzięki utracie kilogramów! Zobaczcie nową figurę gwiazdy „Big Brothera”!

O Izie pisaliśmy niejednokrotnie, kobietę poznaliśmy dzięki udziałowi w reality show „Big Brother”. Kobieta dała zamknąć się w domu Wielkiego Brata, choć nie należy już do najmłodszych – ma 42 lata. Dodatkowo sama wychowuje trójkę dzieci – dwie córki i syna oraz pracuje w korporacji.
Udział w programie dał Izie możliwość zostania osobą publiczną. Od samego początku była bardzo dobrze oceniana przez fanów programu. Wyróżniała się na tle grupy – była bardzo otwarta i przyjacielska względem innych osób.

Po wyjściu z program można było zauważyć zmianę w wyglądzie Izy, na pierwszy rzut oka dało się zauważyć, ze zgubiła kilka kilogramów. I choć od tej wielkiej przygody minęło już trochę czasu Iza nie zwalnia tempa! Kobieta z dnia na dzień wygląda coraz bardziej zachwycająco! Do nowych obowiązków poza rodziną i pracą doszły regularne treningi, które pomogły jej w uzyskaniu tak pięknej sylwetki.
Jak sama przyznała na swoim profilu na Instagramie schudła dzięki biegom, do których zmusza ją…własna córka!

„Te spodnie przeleżały w mojej szafie ponad dwa lata, bo zwyczajnie się w nie nie mieściłam ?. Błyszczą się tak, że czuje się w nich trochę jak na Love Parade…festiwalu muzyki i tolerancji, której w Białymstoku zdecydowanie zabrakło ?. Mam nadzieję, że przyjdzie taki czas, że znajdzie się przestrzeń dla różnorodności…bo każdy jest jakiś ? „

Na profilu gwiazdy odnajdujemy również inne zdjęcia, które potwierdzają znaczną utratę wagi.

Zdjęcie Izy wywołało furorę wśród fanów. Gwiazdę skomplementowano od stóp do głów! Internauci gratulują Mączce wytrwałości w dążeniu do celu.

My również jesteśmy zachwyceni nową sylwetką gwiazdy! Gratulujemy Izie tak wielkiej i wspaniałej metamorfozy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry