Połącz się z nami

Izabela Janachowska udziela rad Małgorzacie Rozenek-Majdan!

Izabela Janachowska udziela rad

Z życia gwiazd

Izabela Janachowska udziela rad Małgorzacie Rozenek-Majdan!

Izabela Janachowska udziela rad Małgorzacie Rozenek-Majdan w sprawie wyprawki dla dziecka! Okazuje się, że synek Gosi prawdopodobnie zaraz po porodzie będzie ubrany w śpioszki, o których mówiła Iza.

Izabela Janachowska urodziła się 5 września w 1986 roku w Szczecinie. Jest byłą tancerką reprezentującą najwyższą klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Obecnie jest blogerką i prezenterką telewizyjną. W 2014 roku podczas organizacji własnego ślubu odkryła swoją pasję – dzisiaj profesjonalnie zajmuje się organizacją ślubów i wesel. Jest prezenterką programu I nie opuszczę cię aż do ślubu” na TVN Style. Ponadto wydała kilka e-booków, poradników, a nawet aplikację mobilną o tej samej tematyce.

Co ciekawe, w dobie panującej pandemii Izabela postanowiła zaprojektować ślubne maseczki na twarz. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Izabela Janachowska udziela rad Małgorzacie Rozenek-Majdan!

Media z zapartym tchem śledzą przebieg ciąży Perfekcyjnej pani domu. Już niebawem Gosia urodzi synka! Co ciekawe, w sprawie wyprawki dla dziecka, pomocna okazała się Izabela Janachowska, która zdradziła Gosi kilka porad.

Izabela pomagała Małgorzacie w kompletowaniu ubranek.

„Poleciłam Gosi polską firmę z ubrankami dla dzieci, których jakość bardzo sobie cenię, bo wspaniale sprawdziły się u mojego Chriska. Gosi przydała się moja rada, bo akurat szukała ubranek, które zabierze ze sobą do szpitala. Prawdopodobnie to w śpioszki z mojego polecania ubierze swojego dzidziusia, gdy się urodzi”- powiedziała w rozmowie z Faktem.

Warto wspomnieć, że w maju ubiegłego roku Izabela urodziła synka. Swoje dziecko ubiera niezwykle stylowo, więc nie ma co się dziwić, że Gosia skorzystała z jej rad.

Ponadto, Iza jest przeszczęśliwą mamą. Na swoim Instagramie wyznała:

„Bycie Mamą tego małego zucha jest najwspanialszą przygodą mojego życia🌟 Nigdy nie spodziewałam się, że dziecko wniesie do naszego domu tyle radości, wzruszeń i emocji💫 Kocham go całą sobą ❤️”

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry