Izabela Janachowska urodziła! Pokazała zdjęcie bobasa! Jaki słodziak!

12 maja 2019
Przez: : P.Z.

Izabela Janachowska 10 maja przywitała na świecie synka, a na Instagramie pochwaliła się zdjęciem swojego wyczekanego królewicza. Zobaczcie sami jakie to urocze maleństwo!

Odkąd Izabela Janachowska wraz z mężem Krzysztofem Jabłońskim w styczniu tego roku ogłosili, że pierwszy raz zostaną rodzicami ich świat przewrócił się „do góry nogami”, a większość życia zaczęła kręcić się wokół przygotowań do przywitania na świecie ich pierwszej pociechy- synka.

Izabela nie ukrywała swojej radości, a wieloma etapami ciąży dzieliła się z wielbicielami w mediach społecznościowych. Mogliśmy oglądać jak pięknie się zmienia, gdy jej ciążowy brzuszek staje się coraz większy. Nagrała wraz z mężem zabawny filmik, zdradzając w nim płeć swojego dziecka, a jak na ekspertkę od przyjęć przystało zorganizowała sobie baby shower, zdradzając jego kulisy wiernym fanom.

Teraz dla kochającej się pary nastąpi kolejna rewolucja, długo wyczekiwany pierwszy synek jest już z nimi, przywitali go 10 maja, o czym Izabela poinformowała na swoim Instagramie.

„To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć Go po tylu miesiącach oczekiwania. Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, ze nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami, 10 maja 2019 to teraz najważniejsza data w naszym życiu”- tak napisała pod zdjęciem swojego małego księcia.

Zobaczcie tą mała kruszynkę.

źródło: Instagram

Nie jest zaskoczeniem, że od razu posypało się „morze” ciepłych słów. Szczęśliwym rodzicom gratulowali liczni fani, jak również wiele gwiazd między innymi Anna Starmach, Agnieszka Sienkiewicz, Karolina Szostak, czy Paulina Krupińska.

My dołączamy się do gratulacji i życzmy radości w tym pięknym czasie!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz