Połącz się z nami

Izabela Janachowska w bikini zachwyciła idealnym ciałem!

Moda i uroda

Izabela Janachowska w bikini zachwyciła idealnym ciałem!

Ślubna ekspertka wybrała się na zasłużone wakacje i oczarowała swoich obserwatorów. Internauci nie mogli uwierzyć, że jeszcze niedawno była w ciąży! Izabela Janachowska w bikini zachwyciła idealnym ciałem!

Izabela Janachowska w maju tego roku po raz pierwszy została mamą. Była tancerka, mimo licznych obowiązków zlazła czas, aby wybrać się krótkie wakacje na egzotycznych wyspach. Zobaczcie, jak prezentowała się w bikini, eksponując perfekcyjne ciało.

Pasmo sukcesów!

Izabela Janachowska dała się poznać szerszej publiczności, kiedy to kilka lat temu występowała w znanym programie rozrywkowym „Taniec z gwiazdami”. Po pewnym czasie tancerka zrezygnowała z udziału w show, a kontuzja uniemożliwiła jej dalsze rozwijanie kariery tanecznej.

Gdy poznała swoją drugą połówkę – Krzysztofa, szybko odkryła, że planowanie ślubu to jej kolejna wielka pasja. Od tamtego momentu Izabela prowadziła wiele programów telewizyjnym w tematyce ślubnej, a niedawno zaczęła nawet projektować swoje własne suknie i otworzyła swój własny show-room.

Izabela od kilku lat jest szczęśliwą mężatką, a kilka miesięcy temu razem z Krzysztofem Jabłońskim powitali na świecie swoje pierwsze dziecko – Christophera Alexandra

Izabela Janachowska w bikini zachwyciła idealnym ciałem!

Ślubna ekspertka ma na swoim koncie niezliczoną ilość sukcesów zawodowych i zdecydowanie może nazwać się spełnioną kobietą. W maju tego wydarzył się jeden z najważniejszych momentów w jej życiu i została po raz pierwszy mamą. Izabela bardzo chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami rodzinnym szczęściem i co jakiś fani mogą zobaczyć jej synka Christophera Alexandra.

Ostatnio Izabela wybrała się na zasłużony odpoczynek i właśnie zdradziła swoim fanom, że odpoczywa na Malediwach. Na zdjęciu, które dodała na swój profil w mediach społecznościowych, widzimy prezenterkę w pięknym niebieskim bikini, w którym zaprezentowała perfekcyjną figurę.

Pod zdjęciem fani Izabeli zostawili mnóstwo komentarzy, w których zachwycają się jej urodą i sylwetką. Niektóre z internautek nie mogły uwierzyć, że można tak dobrze wyglądać zaledwie kilka miesięcy po ciąży!

„Jak Pani pięknie wygląda 😍 taka figura po ciąży to marzenie każdej kobiety”

„Jeju figura taka po ciąży? Niemożliwe”

„Wow jaka figura ❤️😮 w ogóle nie widać, że była Pani w ciąży. Przepiękna”

My również jesteśmy pełni podziwu, a Izabeli życzymy udanego odpoczynku!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry