Izabela Macudzińska niknie w oczach! Gwiazda „Królowych życia” zdradziła tajniki swojej diety!

10 listopada 2022
Przez: : M.J

Izabela Macudzińska przez lata występowała w programie Królowe życia. Dzięki niemu zdobyła sporą popularność i rzeszę wiernych fanów. Teraz internauci zwrócili uwagę na jej niesamowitą metamorfozę. Nie da się ukryć, że bardzo zmieniła się sylwetka Izy Macudzińskiej i jak sama przyznała, ubyło jej aż 17 kilogramów. Jaki jest jej przepis na sukces? Dzięki kilku zasadom, których się trzyma, zawdzięcza tak spektakularną metamorfozę.

Popularność Izy Macudzińskiej

Choć program Królowe życia zniknął z anteny stacji TTV, to nadal nie milkną echa na temat jego uczestników. Można śmiało powiedzieć, że niekwestionowaną gwiazdą tej produkcji była Izabela Macudzińska. Przez wiele lat pokazywała swoje życie u boku męża Patryka Borowiaka i córki przed kamerami. Tym samym mogliśmy zauważyć, że Iza kocha nie tylko modę, ale również metamorfozy.

ZOBACZ TAKŻE: Izabela Macudzińska przeszła spektakularną metamorfozę! Królowa życia została brunetką!

Iza jest również bardzo aktywna na swoim profilu w mediach społecznościowych. Chętnie zamieszcza tam różnego rodzaju zdjęcia i nagrania, a ostatnie fotki wzbudziły ogromne zainteresowanie obserwatorów jej profilu. Na zdjęciach wyraźnie widać, jak bardzo zmieniła się sylwetka Izabeli. Gwiazda Królowych życia przez ostatni czas przeszła ogromną metamorfozę i pomimo problemów ze zdrowiem (przypomnijmy, że Iza zmaga się z Hashimoto) pokazała, że niemożliwe nie istnieje. Jej przemiana jest również doskonałym przykładem dla wielu kobiet, które borykają się z podobnymi problemami.

ZOBACZ TAKŻE: Iza Macudzińska pokazała wnętrze swojego nowego domu.

Metamorfoza Izy Macudzińskiej

Pod jednym z najnowszych zdjęć Izy pojawił się komentarz od internautki, która nie mogła przejść obojętnie koło tak spektakularnej metamorfozy.

“Pani Izo jak można spytać, ile kg udało się pani schudnąć? Pani dieta składa się bardziej z warzyw ? Czytam, że nie je pani nabiału ani mięsa. Piękna figura ❤️👏” – napisała internautka.

Jak się okazuje, Iza zrzuciła aż 17 kg. Z wagi 76 kg udało się jej zejść do 59 kg. Jak również napisała w komentarzu, znacznie ograniczyła ilość spożywanych posiłków oraz unika jedzenia mięsa, oraz nabiału.

“Już wiele razy wspominałam o tym pod postami jem bardzo mało ale to bardzo w tym tylko 2 posiłki bez śniadań i kolacji unikam mięsa nie jem nabiału”

Internauci nie ukrywają, że metamorfoza Izy jest spektakularna. Dodatkowo jest ona doskonałym przykładem, że ograniczenie spożywania niezdrowych produktów może przynieść pożądane efekty. Warto jednak pamiętać, że przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety należy się wybrać do lekarza bądź dietetyka. Nie zawsze to, co jest dobre dla innych, będzie dobre dla ciebie.

“Naprawdę wspaniała przemiana. 17 kg to bardzo dużo! Dużo wyrzeczeń to panią kosztowało, ale dzięki temu osiągnęła pani to, czego wielu kobietom się nie udaje osiągnąć przy chorobie Hashimoto”

My Izie gratulujemy osiągniętego rezultatu!

Źródło: Instagram / Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej