Połącz się z nami

Izabela Macudzińska o planach zawodowych na 2020 rok.

Moda i uroda

Izabela Macudzińska o planach zawodowych na 2020 rok.

Izabela jest z pewnością znana wszystkim widzom popularnego programu „Królowe życia”. Jednak to nie tylko bohaterka show, ale także bizneswomen, która coraz prężniej działa w modowym świecie. Ostatnio zdradziła, co jest jej receptą na sukces oraz jakie są jej zawodowe marzenia na najbliższą przyszłość. Izabela Macudzińska o planach na 2020 rok. Zobaczcie!

Izabela Macudzińska-Borowiak razem ze swoim mężem Patrykiem i córką Elizą dali się poznać szerszej publiczności jako bohaterowie programu „Królowe życia”. Tam też czasem mogliśmy podejrzeć Izę w pracy, na przykład podczas przygotowań do pokazu kolekcji.

Iza bowiem jest projektantką i właścicielką marki Just Unique. Firma prowadzi sprzedaż wysyłkową –
www.justunique.pl , a także stacjonarną. Posiada kilka butików między innymi w Szczecinie, Elblągu, Gorzowie Wielkopolskim czy Zielonej górze. Pracownia Izabeli znajduje się zaś w Poznaniu.

Ostatnio Iza dała na Instagramie kilka porad jak osiągnąć sukces.

„Kochani zawsze byłam zdania ,że marzenia się spełniają. Wystarczy mocno wierzyć w to ,co się pragnie osiągnąć. Dołożyć ogrom pracy, poświęceń, serca, odwagi oraz wiary we własne siły. Nie zawsze jest to łatwe, ale najważniejsze to nie poddawać się…”- napisała.

Izabela Macudzińska o planach na 2020 rok.

Zdradziła również swoje zawodowe plany na ten rok, które jak się okazuje, są już w trakcie realizacji. Iza chce stworzyć wyjątkowe miejsce dla swoich klientek i przenieść swoje atelier w Poznaniu do nowej siedziby.

„Trzeba być pewnym tego, co się chce i dążyć do tego. Tak właśnie kolejnym moim marzeniem było, aby nasze atelier Just Unique @justuniqueofficial przenieść na nowe ,piękne o wiele większe, bardziej prestiżowe miejsce. Takie były plany nasze na nowy rok . Od tego zaczynamy od realizacji celów. Miło mi poinformować Was, iż już niedługo Just Unique będzie przeniesione w nowe miejsce w Poznaniu. Jestem niezwykle szczęśliwa, podekscytowana. Mam nadzieje, że nowe miejsce przypadnie Wam do gustu. Oczywiście czas teraz na metamorfozę tego właśnie salonu, który będzie poruszał zmysły każdych kobiet. Będzie sprawiał, że poczujecie się wyjątkowo tak jak wyjątkowe są nasze rzeczy, bo każda kobieta jest dla nas wyjątkowa wiec i miejsce tez musi takie być Unique ❤️Just Unique ❤️. Prace już trwają…”- napisała Iza

Izabela Macudzińska o planach
źródło: https://www.instagram.com/stories/highlights/17947212976315555/

Z pewnością jej klientki będą się czuły w nowym miejscu komfortowo. My życzymy Izie powodzenia i szybkiej realizacji planów.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry